Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Січень » 18 » Raketa запустилася в Харкові

Розміщення новин компаній

Raketa запустилася в Харкові

Сервісом доставки їжі з ресторанів вже можна скористатися в тестовому режимі

Український сервіс доставки їжі Raketa розширив покриття ще на одне місто. Харків став четвертим містом, після Дніпра, Києва та Львова. На старті замовити доставку можна з 40 закладів, розташованих в центральній частині міста.

Протягом місяця послуги Raketa будуть надаватися в тестовому режимі. За цей час список ресторанів та покриття планується суттєво розширити. У Харкові вже працюють близько 50 кур'єрів (пішо/вело/мото/авто). Заявлений час доставки — до 60 хвилин, вартість послуги для клієнта — 0 грн. З нагоди запуску сервісу в Харкові, Raketa пропонує промокод raketainkharkiv. Він дає 100 грн знижки на перше замовлення від 150 грн.

Щоб скористатися доставкою Raketa досить мати смартфон і встановити однойменний додаток. При його запуску клієнту відображається меню ресторанів-партнерів, розташованих в радіусі 3 км, замовлення з яких може бути доставлений менш ніж за годину.

«Raketa намір кардинально змінити ринок доставки їжі. Ми не обмежуємо мінімальну суму замовлення, а доставка буде безкоштовною для клієнта. Не важливо, чи замовляєте ви десяток піц для великої компанії, або хот-дог для швидкого перекусу, ми привеземо замовлення швидко і без плати за доставку. І це не демпінг, а бажання зробити сервіс доступним для всіх», — розповів Станіслав Дмитрик, співзасновник Raketa.

«Raketa — класичний food-tech сервіс і на 100% український проект. Крім того, ми одні з небагатьох, хто пропонує своїм клієнтам телефонну підтримку для оперативного вирішення будь-яких питань», — розповів Юхимчук Олексій, співзасновник Raketa.
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 105 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz