Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2019 » Грудень » 10 » Рейтинг НВ: Топ-100 найдорожчих брендів України

Розміщення новин компаній

Рейтинг НВ: Топ-100 найдорожчих брендів України

Журнал НВ і компанія MPP Consulting склали рейтинг найдорожчих брендів країни. За минулий рік «золота сотня» українських торгових марок додала в ціні 4,7%, пише видання nv.ua.

Сумарна вартість ста найдорожчих національних торгових марок перевищує $6,2 млрд. (Мова про оцінку вартості брендів, а не про капіталізацію компаній, яким вони належать. Більш детально про методологію в кінці статті - НВ Бізнес). Более подробно о методологии — в конце статьи — НВ Бизнес) Для порівняння — це рівно в півтора рази менше, ніж статки Ріната Ахметова, першого номера іншого рейтингу НВ — топ-100 найбагатших українців.

Трійка лідерів рейтингу за рік не змінилася: нагорі списку як і раніше Моршинська ($550 млн), Нова пошта ($310 млн) і Rozetka ($302 млн).

У сотні найдорожчих — 15 новачків. Причому IT-бренд Grammarly з першої спроби зайняв відразу 12-місце з вартістю $150 млн.

Як це рахували. Вартість кожного бренду розраховувала компанія MPP Consulting.Методологія оцінки заснована на фінансових результатах компаній — власників марок, а також на факторах, які можуть впливати на вартість бренду, — географічне покриття продажів, технологічна складова, продукція, що випускається, а також інвестиційна привабливість галузі.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 171 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz