Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Вересень » 23 » Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній

Розміщення новин компаній

Розвиток освіти і бізнесу у єдності вишів і приватних компаній

23 вересня 2019 року Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова та Національний телеком-оператор Vega уклали Меморандум про співпрацю.

Мета сторін підвищення рівня якості знань, розширення досліджень та розробок. Документ передбачає спільну профорієнтаційну роботу, підготовку високопрофесійних фахівців телеком-сфери з подальшим стажуванням і можливістю працевлаштування випускників. Зокрема, реалізація спільних навчальних та науково-дослідних програми, проведення спільних семінарів, круглих столів та конференцій.

«Vega, як сучасний телеком-оператор, що прагне розвивати цифрові технології та впроваджувати інноваційні рішення, зацікавлена у підборі талановитих висококваліфікованих молодих фахівців. Сьогодні компанії у постійному пошуку кадрів високого рівня підготовки, а студенти вишів мають проблеми з влаштуванням на роботу. Наші спільні з академією зусилля будуть спрямовані в тому числі й на коригування такого дисбалансу. Ми зможемо допомогти молоді підвищити свій професійний рівень та засвоїти тенденції ринку телекомунікацій ще під час навчання, що забезпечить випускникам легше працевлаштування. У свою чергу широкі дослідницькі можливості Академії та обмін досвідом з науковцями закладу сприятимуть впровадженню нових технологій», – прокоментував Мурат Чинар, Генеральний директор Національного телеком-оператора Vega.

«Ринок телекомунікацій в Україні є одним із швидко зростаючих, з характерними йому постійними реформами та перетвореннями. Усе це сприяє створенню сприятливих умов для діяльності як організацій, що надають послуги зв'язку, так і закладів освіти, що забезпечують підготовку фахівців цієї сфери. Заходячись в активному процесі впровадження нових технологій та вдосконалення своєї діяльності, телеком-оператор Vega є одним із небагатьох працедавців, який сьогодні приділяє значну увагу якісному процесу підготовки здобувачів вищої освіти – своїх майбутніх працівників.

Організація співробітництва між Одеською національною академією зв’язку та телеком-оператором Vega забезпечить залучення талановитої молоді в науково-технологічну сферу, можливість підготовки здобувачів на засадах дуальної освіти, а також можливість отримувати об’єктивну зовнішню оцінку якості вищої освіти шляхом оцінки фахової підготовки здобувачів «очима працедавця», - зазначає в.о. ректора Академії Петро Воробієнко, – сподіваємося, на вирішення існуючих проблем в науці та бізнесі на основі тісної співпраці між зацікавленими сторонами».

Співпраця закладів вищої освіти і компаній – це необхідні сьогодні якісні зміни в сфері освіти, що визначають перспективу на роки вперед. Саме високі наукомісткі технології, творцями яких є університети та академії зі своїми фахівцями сприяють розвитку бізнесів зокрема та країни в цілому.
_______________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 169 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz