Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Серпень » 23 » Сервіс доставки їжі Menu.ua розпочав набір кур’єрів у Києві

Розміщення новин компаній

Сервіс доставки їжі Menu.ua розпочав набір кур’єрів у Києві

В компанії обіцяють офіційне працевлаштування та страховку

Сервіс доставки готової їжі Menu.ua, який успішно працює у Вірменії, Грузії та Білорусі, оголосив про набір кур’єрів в Києві. Службу доставки планують запустити вже у вересні.

Крім гідного заробітку, майбутнім співробітникам обіцяють офіційне працевлаштування, страховку від нещасних випадків, картки на пальне і ведуться переговори про компенсацію витрат на харчування. Кожен кур'єр буде забезпечений необхідним інвентарем (термосумка, power bank, футболка, жилетка, дощовик).

Залишити заявку можна на job.menu.ua.

Євген Казанцев, CEO Menu.ua:

"Один з пріоритетних напрямків розвитку компанії в Україні - турбота про співробітників з фокусом на кур'єрів служби доставки. Вони щодня контактують з тисячами клієнтів, чиє перше враження впливає на рішення про повторну покупку.

Наша основна задача - створити конкурентні і комфортні умови праці з високим рівнем мотивації. Це ті інвестиції, які принесуть дивіденди у вигляді лояльності до компанії і задоволеності від роботи. Наша формула проста: щасливий кур'єр = щасливий клієнт. "

В період розвитку компанії оплата буде погодинна без прив'язки до кількості доставлених замовлень. Щомісячний заробіток кур'єрів буде доходити до 25 000 грн і залежати від типу доставки та виду транспорту.

Служба доставки Menu.ua буде працювати з 8:00 ранку до 1:00 ночі і доставляти замовлення по всім районам міста. У майбутньому компанія планує перейти на цілодобовий графік. Розподілом замовлень буде займатися служба логістики.

Ваган Керобян, засновник Menu Group:

"Ми хочемо бачити в компанії комунікабельних, енергійних та націлених на результат повноцінних учасників команди. Кур'єри для нас - це рівноцінні партнери, яким необхідна турбота, увага і людське ставлення в однаковій мірі, як для клієнтів і ресторанів.

Думаю, що складність у відсутності транспорту не повинна стати перешкодою для початку роботи. І ось чому.

У 1994 році, коли я був студентом, мені запропонували можливість додаткового заробітку. Потрібно було набирати текст - оцифровувати медичний словник на різних мовах. Для роботи був потрібний комп'ютер, якого у мене не було. Я вирішив орендувати техніку і взявся за роботу. Через декілька днів я усвідомив, що без досвіду швидкісного друку наосліп, я зможу відбити хіба що вартість оренди комп'ютера. Тиждень я витратив на самонавчання і досяг такої продуктивності, що вже через 2 місяці зміг повністю викупити орендований мною комп'ютер.

У Києві є ряд компаній, які готові надати в оренду велосипед, самокат та інші види транспорту для комфортної та ефективної роботи. "
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 191 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz