Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Вересень » 23 » SES надаватиме хмарні послуги

Розміщення новин компаній

SES надаватиме хмарні послуги

Нові технологічні рішення, які забезпечать епоху хмарних мереж інтелектуальною автоматизацією і механізмами управління, хмарними відеопослугами і прямим супутниковим зв'язком з Microsoft Azure

Компанія SES сьогодні оголосила про плани надати мовникам нові мультимедіа служби на основі хмарної платформи Microsoft Azure, і підключити корпоративні та урядові сайти в віддалених і сільських районах, а також в районах з недостатнім рівнем охоплення, до Azure.

Ці рішення є частиною стратегії SES по перетворенню супутникових і наземних мереж в епоху хмарних мереж, допомагаючи ведучому супутниковому оператору виконувати свої зобов'язання з обслуговування відкритого і програмно-визначающого середовища, в якому супутникові мережі і послуги, що надаються є безумовною складовою єдиної глобальної комунікаційної екосистеми. Інша частина цієї стратегії була реалізована в серпні 2019 року, коли SES оголосила, що стане першим оператором супутникового зв'язку, який запровадить Відкриту платформу автоматизації мереж (ONAP) з використанням технології віртуалізації мережевих фунцій (NFV) від Amdocs на Azure. Використовуючи ONAP, SES зможе організувати створення та доставку нових послуг, таких як SD-WAN, віртуалізоване ядро пакетної мережі Evolved Packet Core (vEPC), забезпечувати безпеку і багато іншого, в повністю автоматизованому операційному середовищі, заснованому на чітких стандартах.

SES планує надавати нові хмарні керовані послуги, прямий хмарний зв'язок і ряд ініціатив по впровадженню інтелектуальної автоматизації мереж і механізмів управління, а саме:

• Керована відео-служба Azure Broadcast-Grade - Будучи лідером в галузі поширення супутникових відео-матеріалів, SES створить в Azure програму з керованого відео мовного класу. Нова хмарна служба забезпечить масштабування, гнучкість і гарантію якості для всього ланцюжка доставки відео-контенту - від завантаження контенту до його відтворення і передачі - з метою допомогти мовникам йти в ногу зі споживчим попитом на високоякісний досвід перегляду контенту на різних пристроях.
• Супутниковий зв'язок Azure ExpressRoute - Будучи партнером Azure ExpressRoute, SES забезпечить всесвітнє охоплення і продуктивність, яку можна порівняти з оптоволоконною технологією завдяки своєму повністю укомплектованому флоту мультіорбітальних супутників, глобальної мережі шлюзів, а також інфраструктурі базової наземної мережі по всьому світу. SES є першим супутниковим партнером Azure ExpressRoute, в розпорядженні якого є геостаціонарні (GEO) супутники Землі, а також супутники, що функціонують на середній навколоземній орбіті (MEO).

Таким чином, SES зможе розширити охоплення клієнтів Azure і надати хмарні послуги корпоративним і державним сайтам.

«SES і Microsoft дотримуються концепції, спрямованої на те, щоб впроваджувати потенціал інтелектуальних хмарних, мультимедійних та мережевих рішень в діяльність компаній та інших суб'єктів в тих регіонах, які до сих пір відчувають проблеми з підключенням до мережевих ресурсів. Чим більше ми співпрацюємо, тим більше ми усвідомлюємо переваги від поєднання наших сильних сторін - глобального супутникового охоплення і продуктивності SES в зв'язці з Microsoft Azure і платформою ІІ (AI) Microsoft. Крім підключення до Azure для організації та автоматизації мережевих функцій та надання керованих хмарних послуг, ми працюємо з Microsoft над тим, щоб перетворити всі аспекти нашої діяльності з метою повної інтеграції клієнтів в епоху хмарних мереж. «Я натхнений гнучкістю і універсальністю наших керованих рішень, що з'явилися в результаті цього розширеного партнерства, а також тим, як вони, в свою чергу, відображаються на підвищенні ефективності бізнесу наших клієнтів», - сказав Стів Коллар, генеральний директор SES.

Для подальшого забезпечення безперебійного обслуговування клієнтів і партнерів SES також переводить свою платформу управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) в Microsoft Dynamics. Переведення операцій в сфері продажів і обслуговування в хмарні мережі сприяє підвищенню продуктивності і поглибленню співпраці між SES і її партнерами.
____________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 120 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz