Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Липень » 8 » Шанувальники Radeon і Ryzen вже зараз можуть отримати доступ до Gears 5, а також понад 100 інших ігор за підпискою AMD Xbox Game Pass для ПК

Розміщення новин компаній

Шанувальники Radeon і Ryzen вже зараз можуть отримати доступ до Gears 5, а також понад 100 інших ігор за підпискою AMD Xbox Game Pass для ПК

В рамках нової пропозиції від компанії AMD, купуючи відеокарти AMD Radeon RX 5700 серії (надійдуть у продаж з 7 липня), процесори Ryzen 3000 серії (надійдуть у продаж з 7 липня) і інші продукти AMD, що беруть участь в акції рітейлерів, покупці отримають тримісячний доступ до Xbox Game Pass для ПК.

Геймери зможуть випробувати Gears 5, починаючи з 10 вересня 2019 року, а також більш ніж 100 інших першокласних ігор, які стануть доступні для скачування без обмежень, починаючи з серпня 2019 року. Xbox продовжить додавати нові ігри в бібліотеку в день їх релізу, зокрема нові видання від Xbox Game Studios і розробників популярних ігор для ПК.

Пропозиція Xbox Game Pass для ПК дозволить геймерам насолодитися приголомшливою графікою, блискавичною продуктивністю і кращими в галузі функціями, які надають продукти AMD. Відеокарти AMD Radeon RX 5700 серії з новою архітектурою RDNA призначені для досягнення максимальної продуктивності при розширенні 1440p і забезпечення надчутливого ігрового процесу та неймовірних візуальних ефектів. Нові процесори AMD Ryzen серії 3000 - це найбільш провідні процесори для настільних ПК в світі, мають до 12 ядер і забезпечують максимальне задоволення від геймплею.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 166 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz