Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2020 » Січень » 27 » Що чекати від Основ у 2020 році?

Розміщення новин компаній

Що чекати від Основ у 2020 році?

Фотокнига, видання про щастя та міжнародна серія Awesome — розповідаємо, які книги чекати від нас у 2020 році.

У лютому перевидамо «Європа. Історія» англійського історика Нормана Дейвіса та «Творчу впевненість. Як розкрити свій потенціал» братів-бізнесменів Девіда й Тома Келлі. У березні — англомовне видання “The Art of the Ukrainian Sixties”, а ближче до грудня видамо естетську кулінарну книгу.

Крім цього:

Серія Awesome стає міжнародною! Цьогоріч плануємо видати “Awesome Azerbaijan”, “Awesome Armenia”, “Awesome Kazakhstan” та “Awesome Kyrgyzstan”. Ми впевнені, що awesome-факти можна знайти у всіх країнах — путівники Awesome стали культовими, ми продали понад 60 000 примірників, а тепер проєкт вийшов на новий рівень. Ура!

«Чотири священних секрети» — український переклад сучасних філософів Прітаджі та Крішнаджі. Автори знайомлять читачів з основами медитації, уроками мудрості та чотирма головними ключами до успіху. Чекайте у травні 2020 року.

“Orthodox Chic” — це книга-продовження серії “Balcony Chic”, в якій ми говоримо про специфічну і рідну красу України. “Orthodox Chic” — це альбом із фотографіями, в яких буде багато церкво-мафів та куполів. Над книгою працюють Олександр Курмаз, Олексій Биков та Олександр Бурлака. Чекайте у травні 2020 року.

«Як будувати на віки: архітектура поза часом» — класична книжка з теорії та практики архітектури та урбаністики. Незалежно від того, що ви будуєте — «Тарілку» на Либідській, пандус до супермаркету чи веранду на дачі — ця книжка дасть ключ до створення архітектури, здатної пережити свого автора. Видання виходить за сприяння Антона Борзова. Чекайте у жовтні 2020 року.
______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 79 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz