Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Серпень » 10 » Що читати про архітектуру?

Розміщення новин компаній

Що читати про архітектуру?

Наші друзі Dom Publishers видають книжки про архітектуру, дизайн та урбаністику англійською мовою. Тепер їх можна замовити у нас на сайті і отримати доставкою за кілька днів.

Tree Houses

Андреас Веннінг створює унікальні дерев’яні будинки. Вони поєднують в собі найновіші еко-технології й сміливий дизайн, але не втрачають здатності дарувати спокій й відчуття єдності з природою. Про 40 найцікавіших будинків Андреас розповів у власній книзі.

Baltic Modernism

Марія Дремайте дослідила післявоєнний модернізм у Прибалтиці та його відмінності від інших пострадянських країн. Особливу увагу авторка звернула на зв’язок офіційного планування й запитів міста.

Public Spaces and Urbanity

Карстен Пелсон написав посібник з урбаністики. Він розповів про те, як сторювати зручний для проживання та взаємодії простір. У книжці він не лише констатує проблеми сучасних європейських міст, але й пропонує рішення для боротьби з ними.

Architectural Guide: Сollectors Edition

Це колекційне видання складається з 20 книжок про архітектуру міст світу. До набору входять путівники про: Амстердам, Барселону, Берлін, Більбао, Будапешт, Доха, Дубай, Франкфурт-на-Майні, Гамбург, Стамбул, Мілан, Москву, Мюнхен, Нью-Йорк, Осло, Рим, Роттердам, Турин, Венецію та Відень. В кожної книжки інший автор.

Seismic Modernism / Сейсмический модернизм

Ташкент — найпівденніший мегаполіс Радянського Союзу, місто архітектурних контрастів та парадоксів. Землетрус 1966 року особливо показав цей контраст: він зруйнув майже всі будівлі Старого Світу. Явище, що прийшло натомість назвали сейсмічним модернізмом. Усі статті продубльовані двома мовами: російською та англійською.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 113 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz