Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Грудень » 17 » StarTeams від Київстар – це робочий простір, який завжди з вами

Розміщення новин компаній

StarTeams від Київстар – це робочий простір, який завжди з вами

Київстар першим на ринку України представляє технічне рішення, завдяки якому приватні підприємці, представники малого, середнього і великого бізнесу можуть значно поліпшити роботу в командах та перевести багато робочих процесів в цифровий формат.

У новому рішенні StarTeams Київстар об'єднав фіксований (міський) зв'язок, цифровий робочий простір Microsoft Teams і Віртуальну мобільну АТС.

Це означає, що будь-яка компанія, яка працює з великою кількістю вхідних і вихідних дзвінків, а також веде сервісне обслуговування своїх клієнтів зможе:

  • організувати єдиний корпоративний хмарний робочий простір на базі чату в Office 365 з доступом з будь-якої точки світу;
  • здійснювати і приймати дзвінки безпосередньо в додатках Microsoft Teams, використовуючи прямий міський номер компанії;
  • керувати розподілом дзвінків, зберігати історію дзвінків і розмов;
  • об'єднати мобільну і фіксовану телефонію за допомогою віртуальної АТС в єдину платформу.

 «Київстар піклується про своїх бізнес-клієнтів і пропонує нові цифрові сервіси, які допомагають оптимізувати внутрішні бізнес-процеси компаній, роблять їх простими і гнучкими, - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. Зі StarTeams немає необхідності купувати дороге обладнання, а значить будь-яка компанія може економити на операційних витратах і спрощувати багато робочих процесів».

Як підключити сервіс StarTeams?

Сервіс може підключити представник будь-якого типу бізнесу. Підключення не вимагає покупки дорогого обладнання та його обслуговування, а відбувається на поточному обладнанні підприємства. За допомогою технічної підтримки фахівців Київстар компанія протягом кількох годин підключає пакетне рішення StarTeams - сучасний робочий простір, який завжди під рукою. У пакетне рішення входять три елементи: виділені лінії SIP телефонії, ліцензії на Microsoft Teams і Віртуальна мобільна АТС.

Гарантія безпеки

В основі StarTeams лежать передові засоби захисту Microsoft, звичні користувачам Office 365, дані в якому шифруються як при передачі, так і при зберіганні. Крім того, обмін інформацією в Віртуальній мобільній АТС відбувається на захищених серверах мобільного оператора Київстар з виконанням вимог Закону України «Про Захисту персональних даних».

Щоб підключити пакетне рішення StarTeams і дізнатися подробиці, замовте консультацію на сайті Київстар в розділі Продукти та Послуги або за номером 473.

___________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 138 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz