Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Липень » 5 » #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!

Розміщення новин компаній

#СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!

Проект #СтопЕкраннеНасільство випустив серію соціальних відеороликів реальних жіночих історій про домашнє насильство і тиранію, яким вони піддавалися і терпіли багато років

Від щасливого шлюбу до бійок. Історія Олени - https://www.youtube.com/watch?v=songQ-rajUs

Біль, приниження, синці, кров і страх - саме так живе одна третина жіночого населення. За статистикою щороку понад 600 представниць слабкої статі гинуть в Україні від домашнього насильства. В цілому, прядка 20% жінок хоча б раз у житті відчули фізичне або сексуальне насильство з боку партнера. І це не повні цифри! Це офіційні дані, а скільки жертв насильства насправді? Скільки жінок мовчать і терплять?

Від щасливого шлюбу до бійок. Історія Олени – https://www.youtube.com/watch?v=songQ-rajUs

Проект #СтопЕкраннеНасільство випустив серію соціальних відеороликів, в яких жінки зізнаються, що регулярно піддавалися жорстокому поводженню і насильства - але при цьому мовчали і терпіли.

- Проект #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати! Наше завдання не тільки зупинити насильство, наша мета - попередити його! - Кажуть організатори соціального флеш-мобу. - Ми збираємо анонімні історії від жертв насильства і ділимося ними для того, щоб запобігти появі наступної! Історія кожної жінки її біль - вони унікальні. Ми розуміємо, що винести своє життя на виворіт перед публікою - зовсім не просто. Але ми хочемо, щоб жінки почувши подібні історії надихнулися і знайшли силу вийти із замкнутого кола жорстокого поводження.

"Насильство в Кожній сім`ї - це нормально?" Історія Веронікі – https://www.youtube.com/watch?v=RtD3x5DILXA&t=23s

Організатори обіцяють повну анонімність жінкам, які прийшли за допомогою! Зв'язатися з організаторів проекту можна через емейл: stopscreenviolence@gmail.com, або через соціальні мережі: https://www.facebook.com/stopscreenviolence.com.ua/
___________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 171 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz