Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Вересень » 29 » Світло – дітям: ДТЕК оновив освітлення в енергодарському дитсадку

Розміщення новин компаній

Світло – дітям: ДТЕК оновив освітлення в енергодарському дитсадку

275 енергозберігаючих світлодіодних світильники встановили в дитсадку №16 Енергодару завдяки гранту від ДТЕК. Колектив закладу вже вдруге переміг у щорічному конкурсі «Громада своїми руками». Енергетична компанія вклала в проєкт 80 тис. грн і тепер у дитячому закладі якісне і безпечне освітлення, яке допомагає економити на комірному.

Витрачати на 75% менше грошей на електроенергію планують у дитячому саду №16. Нова система освітлення – ощадить енергію і гроші. 80 тисяч гривень на неї виділив ДТЕК – проєкт переміг у «Громаді своїми руками».

«Дитячі заклади мають бути, насамперед, безпечними для вихованців. І правильне освітлення – частина таких умов. Завдяки підтримці ДТЕК в нашому садочку навіть в похмурі осінні дні тепер світло і затишно. А на заощаджені за сплату електроенергії кошти ми утеплимо наш заклад», – коментує Світлана Кретініна, завідувачка ДНЗ №16.

270 вихованців та 85 співробітників тепер навчаються і працюють у затишних і безпечно освітлених приміщеннях. А ще – на заощаджене вже придбали 36 бактерицидних опромінювачів та 10 акумуляторних світильників.

LED-освітлення – безпечне і для очей, і для навколишнього середовища. Високий рівень кольоропередачі позитивно впливає на емоційний стан, – він максимально близький до природного. Світильники не мерехтять, тож очі не втомлюються.

«Ми підтримали проєкт освітян, бо й самі втілюємо в життя ідеї по збереженню ресурсів, – піклуємося про навколишнє середовище. Наприклад, замінюємо на енергоефективні лампи на виробництві. Збираємо та здаємо на утилізацію батарейки. Спонукаємо енергетиків встановлювати енергоефективну побутову техніку вдома – допомагаємо заощадити на електроенергії і нашим людям», – говорить директор ДТЕК Запорізької ТЕС Сергій Шовгеля.
__________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 136 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz