Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Серпень » 21 » Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя

Розміщення новин компаній

Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя

Підрозділ техассістанса «КОРІС Україна» за перше півріччя 2019 р. прийняв і опрацював понад 4,2 тисячі звернень, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Для реєстрації страхових випадків найчастіше в компанію дзвонили застраховані по КАСКО - близько 50% звернень, страхування гаджетів - 42%. Традиційно найбільш частими зверненнями залишаються евакуації з місця ДТП і поломок - 386 звернень, технічна допомога на дорозі, виклик аварійних комісарів на ДТП, на огляд і оцінку пошкоджень застрахованих автомобілів, майна, вантажів і спецтехніки. Серед послуг технічної допомоги на дорозі найчастіше водіям були потрібні: підзарядка акумулятора - 148, заміна колеса - 90, доставка палива - 39 звернень.
Через сильні зливи в цьому році 90% клієнтських звернень по ОСАГО були пов'язані з випадками затоплення автомобілів водою.

«У цьому році ми отримали чимало звернень і від корпоративних клієнтів, частина з яких також була пов'язана з різким погіршенням погодних умов, - розповідає Володимир Стрільчук, менеджер технічного асистансу« КОРІС Україна », - Наприклад, в березні і червні, після сильної грози, до нас було кілька звернень від великого корпоративного клієнта в зв'язку з пошкодженням близько 200 курників».

Завдяки розгалуженій базі партнерів і багаторічному досвіду роботи всі сервіси організовувалися фахівцями компанії з технічного асистансу максимально оперативно і ефективно.
________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 163 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz