Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Березень » 20 » ТОП-10 українського будівельного ринку

Розміщення новин компаній

ТОП-10 українського будівельного ринку

Підбито попередні підсумки відбору на звання Лауреата премії «Український Будівельний Олімп» в 2019 році.

Прийом заявок від учасників будівельного ринку триває з лютого по серпень цього року, а відбір здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є: репутація компанії в професійному співтоваристві; інновації, технічні та технологічні нововедення; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості.

За попередніми підсумками професійною премією відзначені кращі компанії і житлові комплекси в наступних номінаціях:

БК «Інтергал-Буд», Київ, Забудовник року

За 16 років своєї діяльності ця компанія спроектувала і побудувала понад 70 об'єктів, загальною площею понад 2,9 мільйона кв. метрів. Забудовника відрізняють високі темпи і широка географія будівництва: житлові проекти реалізуються в Києві, Львові, Рівно, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді та Мукачево; високий рівень комфорту та якості забудов, власні довгострокові програми розстрочки з соціальними гарантіями. БК «Інтергал-Буд» зараз веде будівництво 18-тьох великих житлових комплексів, що забезпечує їй лідуючі позиції в галузі.

БІК "Орлан-Інвест Груп", Ірпінь, Провідна будівельна компанія Київської області

Велика будівельно-інвестиційна компанія реалізує масштабні житлові проекти в найближчому передмісті столиці, здійснює проектування і будівництво з повним комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту до здачі в експлуатацію, застосовуючи передові технології, сучасні матеріали, власний контроль якості і гнучку цінову політику.

ПП «Надія», Черкаси, Інноваційні стандарти будівництва

Репутація професіонала, масштаби будівництва та грамотний підбір кадрів дозволили цьому забудовнику зайняти провідні позиції в своєму регіоні. За 25 років роботи компанія реалізувала близько 50-ти будівельних проектів, сформувала власний парк будівельної техніки та зібрала команду з більш, ніж 400 професіоналів. Забудовник застосовує енергоефективні та екологічно безпечні матеріали, впроваджує інноваційні методи та сучасні інженерні технології будівництва, використовує оригінальну архітектурну стилістику, що дозволяє зводити житлові комплекси, які гармонійно інтегровані в архітектуру міста та є зразком сучасного стилю і комфорту

ЖК "Іntergal City", Київ, Новобудова року: новаторська архітектура, престиж і європейська якість

Цей багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу зводиться в самому серці столиці і відрізняється унікальною архітектурою, відкритими вільними просторами в інтер'єрі, повітряними мостами, які з'єднують каскадні зелені тераси з зонами відпочинку. Унікальний масштабний проект нового покоління відповідає кращим світовим зразкам містобудування та передбачає розміщення в своїх вежах елітних житлових апартаментів і пентхаусів, а також торгового і бізнес-центрів.

ЖК «Дніпровський», Київ, Комфортне якісне житло за доступними цінами

Сучасний 25-поверховий будинок комфорт-класу з підземним паркінгом гармонійно інтегрований в інфраструктуру центру Дарниці (район Києва) та відрізняється сучасними архітектурними, дизайнерськими і технологічними рішеннями, продуманими плануваннями квартир, енергоефективним панорамним склінням, яке забезпечує високий рівень інсоляції житла при максимальній економії тепла. Девелопер проекту KSM-GROUP реалізував в комплексі концепцію «двір без машин», передбачив зовнішнє та внутрішнє led-освітлення території, а також декоративне підсв
ічування фасадів будинків.

ЖК "Crystal Avenue", Київська область, Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання.

Новий комплекс розташовано в районі Петропавлівської Борщагівки, найближчому передмісті Києва, з розвиненою транспортною та торгово-розважальною інфраструктурою. Панорамне скління і просторі тераси на дахах, ландшафтний дизайн та озеленення, фонтан і вечірня підсвітка, дитячі майданчики і власний спортивний комплекс - відмінні риси цього житла. Девелопер комплексу, компанія «Новобудова», також передбачив для інвесторів вигідні програми придбання нерухомості.

ЖК «Riverside», Київ, Проект року: європейські стандарти архітектури, якості та благоустрою.

Масштабний комплекс зводиться компанією Comfort Life Development в найближчому передмісті столиці, поруч з мальовничим озером. Проект виконаний в сучасному архітектурному стилі, із заниженою поверховістю, і передбачає організацію громадського парку для занять спортом, пляжу та набережної, де є все необхідне для відпочинку, а також створення власної інфраструктури міського типу (торговий і спортивний комплекси, дитячий садок, кафе і ресторани).

ЖК «Найкращий квартал», Ірпінь, Екологічне заміське житло: унікальні планування, безпека та комфорт

Сучасний комплекс нового покоління з європейською архітектурою, ландшафтним дизайном та упорядкованою прибудинковою територією зводиться в лісовій частині передмістя, в безпосередній близькості до основних об'єктів міської інфраструктури. Проект житлового кварталу вигідно відрізняється малоповерховими будинками, різноманітністю планувань, невеликою кількістю квартир, панорамним склінням, пентхаусами з оглядовими терасами.

ЖК "Озерний Гай Гатне", Київська область, Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, розвинена інфраструктура, затишок та благоустрій

Малоповерхові будинки комплексу гармонійно вписані природний ландшафт столичного передмістя, поєднують в собі стриманий дизайн, екологічність та максимальну функціональність. У будинках з компактним плануванням передбачені дворівневі квартири з мансардою, а також квартири на вибір: без обробки або з повноцінним сучасним ремонтом. На території комлексу розташовані озера з пляжами, зони для барбекю, футбольне поле, майданчик для воркаута, будується ресторан, передбачені велодоріжки та зони відпочинку.

ЖК "Caramel Residence", Луцьк, Висока якість будівництва, енергоефективність та екологічність

Цей комплекс з 8ми будинків відрізняється сучасними технологіями будівництва, комплексним підходом до енергозбереження, застосуванням якісних сертифікованих будівельних матеріалів, зручною транспортною розв'язкою, власною інфраструктурою. Проект благоустрою ЖК передбачає максимальне озеленення території забудови, ландшафтний дизайн, закритий ізольований від міського шуму внутрішній двір, відеоспостереження.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 220 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz