Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2020 » Січень » 11 » ТОРГІВЕЛЬНА МЕРЕЖА «МОРЕ ПИВА» ПОЧАЛА РІК ІЗ «ЮВІЛЕЮ»

Розміщення новин компаній

ТОРГІВЕЛЬНА МЕРЕЖА «МОРЕ ПИВА» ПОЧАЛА РІК ІЗ «ЮВІЛЕЮ»

11 січня відбулося урочисте відкриття 400-го магазину торгової мережі «МОРЕ ПИВА» / HOP HEY - вітчизняного лідера з продажу розливного пива.

Новий магазин відкрився під брендом HOP HEY і розташований в Харкові за адресою: вул. Полтавський Шлях, 134. Технічний запуск об'єкта був проведений ще 27.12.2019, однак дату урочистого відкриття вирішили перенести у зв'язку з новорічними активностями.

Всього за 2019 рік мережа відкрила 86 нових магазинів і здійснила реформат ряду торгових точок, які працювали раніше під брендом «МОРЕ ПИВА». Також минулого року компанія вийшла в нові регіони і розпочала роботу в містах Запоріжжя (де вже працюють 20 точок), Миколаїв (де відкрилися 5 фірмових магазинів) і Херсон (де поки функціонують 3 об'єкти).

ПРО МАГАЗИН HOP HEY

В асортименті магазину представлені півтора десятка розливних сортів пива. Близько половини зварені спеціально для мережі або продаються тут ексклюзивно. Також у HOP HEY можна придбати крафтове пиво українських і зарубіжних виробників, вина, слабоалкогольні та популярні безалкогольні напої, понад 200 видів закусок.
Здійснити покупку можна не тільки в магазині, але і на сайті https://morepiva.ua/ При замовленні на сайті покупець може вибирати: отримати товар з доставкою додому або прийти в магазин і без черги забрати заздалегідь зібране замовлення.

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ

«МОРЕ ПИВА» - найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива, заснована в 2009 році в Дніпрі. Розвиваючись шляхом франшизи, компанія об'єднує 400 магазинів у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській і Херсонській областях.
У квітні 2018 року компанія представила новий бренд HOP HEY, оголосивши про початок ребрендингу і реформату фірмових торгових точок.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 80 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz