Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Жовтень » 28 » Трансформатори нового покоління замовив білоруський промисловий гігант у Corum Group

Розміщення новин компаній

Трансформатори нового покоління замовив білоруський промисловий гігант у Corum Group

Новий контакт уклав Corum Group з одним із найбільших у світі виробників калійних мінеральних добрив «Білоруськалій». Підприємство замовило у українських машинобудівників 16 інноваційних трансформаторних підстанцій типу КТПВ.

«Ця техніка — потужніша і в той же час більш економічна. Раніше ми випускали трансформаторні підстанції з напругою 6кВ. Нові КТПВ-ДВ-630 можуть працювати з напругою 10кВ, — каже Михайло Потапов, в.о. генерального директора Corum Group. — Обладнання допоможе скоротити втрати електроенергії, збільшити пропускну спроможність ліній електропередачі, знизити витрати на прокладання кабелів у підземних виробках. Це все забезпечить стабільну роботу обладнання, яке живлять трансформаторні підстанції».

Трансформатори нового покоління відправлять в Білорусію навесні 2020 року. Їх встановлять на Петриківському гірничо-збагачувальному комплексі.

Обладнання Corum Group білоруські колеги замовляють з 2001 року. За цей час українські машинобудівники поставили в Республіку Білорусь понад 380 трансформаторних підстанцій типу КТПВ.

Електроустаткуванням Corum Group також оснащені шахти і рудники Казахстану, Узбекистану, Грузії, Македонії, Туреччини, Росії та Естонії.
_________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 140 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz