Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Серпень » 15 » У балкона майбутнього буде свій балкон

Розміщення новин компаній

У балкона майбутнього буде свій балкон

«Зараз я сиджу на балконі, обернений обличчям до шафи. Довжина цього балкона 11 метрів, а ширина 1,1 метра. Тут стоять книжні шафи, кілька велосипедів, гантелі, санки, дитячі коляски, лижі, сноуборд, матрац, фарба, шматки фанери й пластмаси, які залишилися після ремонту. Крім них, є ще дзеркало і кілька предметів категорії L та XXL.

У 2000 році цей балкон на замовлення мого батька побудувала спеціальна компанія. Квартира, в якій я виріс, розташована в шістнадцятиповерховому будинку 75-го року, у ній вже був, та й досі є, вбудований закритий балкон.

Планова економіка СРСР не передбачала жодних приватних компаній, а проекти архітекторів не були націлені на покриття та засклення балконів. Без будь-якої архітектурної чи будівельної освіти мої рідні самотужки вставили вікна та зробили покриття балкона наприкінці 70-их. Матеріали для цього будівництва були отримані неофіційно. Це було звичайною практикою для тих часів».

Це фрагмент з передмови Олександра Бурлаки до книжки “Balcony Chic”. Читайте більше про культуру балконів в Україні у нашому блозі.
________________________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 134 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz