Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Маркетинг » 2019 » Лютий » 13 » У Харкові хочуть створити стратегію розвитку стартапів

Розміщення новин компаній

У Харкові хочуть створити стратегію розвитку стартапів

Харків'ян запрошують взяти участь у написанні стратегії розвитку стартапів «Start up Kharkiv». Про це повідомляє Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету.

Як зазначили організатори, у ініціативної та активної молоді буде можливість запропонувати і впровадити свої ідеї в сфері розвитку стартап-руху в Харкові.

«Вже зареєстровано понад сто молодих людей, які зможуть отримати досвід і взяти участь у стратегічній сесії, дізнатися про напрацювання у сфері «Smart city» нашого міста, розвитку стартапів у світі і зможуть запропонувати свої ідеї. Стратегічна сесія буде першим кроком до вибору місії, цілей і дорожньої карти даного напрямку», - зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

На сесії будуть присутні співробітники Харківської міської ради, представники сфери науки і підприємці.

Захід пройде 15 лютого в «Karazin Business School» (вул. Мироносицька, 1). Початок - о 14:00.

Для участі необхідно зареєструватися до 18:00 14 лютого за цим посиланням. Участь у сесії - безкоштовна.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 265 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz