Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Жовтень » 7 » У Харкові створять віртуальний музей Старого цирку Грікке

Розміщення новин компаній

У Харкові створять віртуальний музей Старого цирку Грікке

У планах авторів проекту, ГО «Фундація «Схід - Захід», - перетворити історико-архітектурний комплекс Старого цирку Грікке і оточуючих його будівель в сучасне інтерактивне простір, яке об'єднає предметну колекцію і приміщення будівлі. Про це повідомили в прес-службі Харківської міськради, пише видання Об'єктив.

В даний час досліджуються і систематизуються наявні предметні колекції, зібрані Юрієм Соболєвим, організатором і хранителем музею. А також проводиться робота з оцифрування предметів і стаціонарних об'єктів колекції.

Історія харківського цирку Грікке налічує понад 100 років і почалася, коли підприємець Генріх Грікке побудував на одній з вуличок поблизу колишньої Жандармської площі в Харкові купольну кам'яну будівлю цирку-театру за проектом, подібного паризькому цирку братів Франкони, що вважався своєрідним зразком для стаціонарних циркових будівель того часу . У січні 1906 року в цирку дали першу виставу. У 1974 році Харківський цирк переїхав в нову будівлю, а старий цирк використовується як тренувальна арена і вимагає капітального ремонту.

Як раніше повідомлялося, Старий цирк в Харкові планують відреставрувати. Цирк не приймає гостей близько 40 років, але там продовжують тренуватися гімнасти і артисти.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 214 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz