Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Лютий » 4 » У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+

Розміщення новин компаній

У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+

9 та 10 лютого Харківська школа архітектури пропонує дізнатися більше про сучасну архітектурну освіту в Україні та подискутувати про майбутнє професії архітектора. Дні відкритої архітектури А+ ХША будуть цікавими для всіх, хто є небайдужим до архітектури в Україні та тяжіє до її вивчення і пізнання. Як і на події публічної програми школи, вхід -— вільний.

У вихідні, 9 та 10 лютого, Харківська школа архітектури запрошує всіх на Дні відкритих дверей. Цього разу школа відкриє свої двері для всіх бажаючих і розповість про теперішнє та майбутнє професії архітектора та нової архітектурної освіти, а також про існуючі формати та особливості навчання в ХША. Дні відкритої архітектури “А+” — це два дні корисної та цікавої інформації, яка стане у нагоді кожному, хто вирішив пов’язати своє життя із архітектурою та змінювати світ.

Використання назви “А+” не є випадковим. Олександра Нарижна, проректорка ХША, розповіла про нього: “Справа в тому, що архітектура як така не може існувати сама по собі, осторонь інших дисциплін. Для архітектора важливо мати знання з гуманітарних дисциплін, орієнтуватися в сучасних технологіях, вміти працювати із матеріалами тощо. Тому завжди існує певний зв’язок –– Архітектура+ Матеріальність, Архітектура+ Соціологія, Архітектура+ Технології тощо. Тому ми й обрали цю назву”.

Кожен з днів відкритої архітектури буде присвячений окремій темі. Перший день – вищій освіті ХША. 9 лютого учасники можуть відвідати екскурсію будівлею ХША, послухати презентації бакалаврської та магістерської програми та літніх шкіл ХША, а також взяти участь у дискусії разом із провідними архітектурними офісами України щодо майбутнього професії архітектора.

“Оскільки ХША розвиває сучасну архітектурну освіту, важливо розуміти те, у якому стані зараз архітектура як така, чим займається архітектор, якими є можливості та перспективи цієї професії. Тому на Дні відкритої архітектури ми запросили представників архітектурної спільноти, які знаються на цьому та можуть розповісти, яким є майбутнє цієї професії, що в ній змінюється вже зараз та що скоріш за все зміниться найближчим часом”, – каже Анастасія Палій, куратор курсів ХША.

Можливість попрацювати із матеріальністю, відчути, хоч і всього на годину, себе проектувальником, дослідником та майстром, доторкнутися до професії архітектора –– це є головним завданням другого дня А+. Тому відвідувачі другого дня можуть взяти участь у безкоштовних воркшопах та майстер-класах від викладачів ХША.

Воркшопи з архітектурного планування та макетування, робота з деревом і бетоном, графічний дизайн та воркшоп з віртуальної реальності чекатимуть на учасників, які хотіли б спробувати попрацювати в цих напрямках. Участь у них є безкоштовною, все що потрібно для цього –– зареєструватись на них на сайті ХША.

Повна програма заходу

Дні відкритої архітектури “А+”
Адреса: вул. Конторська,5
Додаткова інформація за телефоном: +38 066 070 0555

А+. День 1:
16:00 - 16:30 Екскурсія ХША
16:30 - 17:00 Екскурсія ХША
16:00 - 19:00 Виставка “Освіта в ХША”
17:00 - 18:00 Бліц-лекції від провідних архітекторів України “Майбутнє професії”
18:00 - 18:20 Презентація програм бакалаврату та магістратури ХША
18:20 - 18:40 Презентація літніх шкіл ХША
19:00 - 19:30 Kharkiv School FAQ –– вільне спілкування із адміністрацією та викладачами школи про вищу освіту в ХША.

А+. День 2:
12:00-13:00 Перша серія воркшопів
13:00-14:00 Друга серія воркшопів
14:00-15:00 Третя серія воркшопів
15:00-16:00 Kharkiv School FAQ –– вільне спілкування із адміністрацією та викладачами школи про Підготовче відділення ХША.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 313 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz