Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Березень » 5 » У Львові запрацював сервіс SMS-оплат в транспорті від Київстар

Розміщення новин компаній

У Львові запрацював сервіс SMS-оплат в транспорті від Київстар

Найбільший телеком-оператор України спільно з Львівською міською радою та комунальним підприємством «Львівелектротранс» запустив послугу оплати проїзду в громадському транспорті м. Львів за допомогою SMS. Львів став третім містом в Україні, де містяни можуть оплачувати поїздки в такий спосіб за допомогою послуги СМАРТ-ГРОШІ*.

Для Львова це не перший інноваційний сервіс оплати. В громадському транспорті міста вже можна було обрати зручний пасажиру метод розрахунку - QR, Приват24 чи безконтактний валідатор. За оцінкою місцевих транспортників, електронні способи оплати регулярно використовує близько 15% пасажирів, що є високим показником та свідчить про готовність містян до переходу на безготівкові способи платежів. Тож відсьогодні такі можливості розширюються ще сервісом оплат за допомогою SMS.

Досвід впровадження сервісу в інших містах – Івано-Франківську та Вінниці - демонструє, що SMS-оплати користуються попитом у містян. Так, в Івано-Франківську кількість користувачів щомісяця зростає щонайменше на 23%, а в Вінниці ним щоденно користується близько 2000 осіб.

«Ми крок за кроком втілюємо в містах України проекти, що дають можливість місцевим мешканцям отримувати послуги від муніципальних служб легко, швидко та зручно. – зазначив Костянтин Вечір, директор по роботі з державними підприємствами, Київстар. – Ми вдячні львівській адміністрації за підтримку пропозиції Київстар зробити оплату в транспорті більш комфортною та сучасною. На черзі – впровадження інших інновацій: Mobile ID для доступу до електронних послуг міста, аналітичні звіти на базі Big Data-технологій для розвитку інфраструктури й туризму та інші послуги».

Окрім використання у транспорті, принцип безготівкової оплати послуг за допомогою SMS може бути застосований також в інших сферах життя міста – продажі квитків у кіно, театри чи музеї, оплати паркування, комунальних, інших обов’язкових платежів тощо.

"Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка для оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львова. Тому ми підтримуємо усі ініціативи, які дозволяють здійснювати оплату за проїзд безготівково. Чимало таких можливостей вже працює в нашому електротранспорті. Дякую усіх партнерам, зокрема нашим мобільним операторам, які допомагають це реалізовувати та пропонують нові сервіси для львів’ян!", - поділився враженнями Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

На думку директора комунального підприємства «Львівелектротранс» Вячеслава Кокошка, - «Це революційне рішення, що суттєво змінить систему транспортної взаємодії у місті та стане ще однією підготовчою сходинкою на шляху запровадження загальноміського електронного квитка»

Сплатити проїзд SMS-кою дуже просто: пасажиру достатньо відправити SMS з кодом відповідного маршруту на номер 877 та за 1-2 хвилини отримати повідомлення у відповідь з підтвердженням платежу та терміном дії квитка. Плата за саме SMS при цьому не стягується – з мобільного рахунку абонента списується лише вартість проїзду. Сервіс доступний всім абонентам передплаченого зв'язку Київстар.
______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 216 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz