Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2020 » Травень » 20 » Україна відкриє інвестиційний офіс

Розміщення новин компаній

Україна відкриє інвестиційний офіс

У вересні в Україні почне працювати інвестиційний офіс, який очолить ексголова уряду грузинського регіону Аджарія Леван Варшаломідзе.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив на прес-конференції., пише видання Новое Время. Бизнес.

"Ми відкриємо інвестиційний офіс в кінці вересня. Ми взяли керівником туди пана Варшаломідзе, який будував Батумі", - сказав голова держави.

Він додав, що зараз у всіх міністерствах є люди, які займаються залученням інвестицій. Було прийнято рішення створити єдиний інвестофіс, який об'єднає ці зусилля.

"Перший план я їм вже погодив. Там план на 18 місяців. Це план швидких інвестицій в Україну в розмірі $7 млрд", - заявив Зеленський.

Президент також заявив, що законопроєкт про інвестиційних нянь вже готовий і в найближчі дні буде зареєстрований в парламенті.

«Ми там дещо змінили, тому що зараз через кризу в світі потрібно боротися за інвестиції. У світі зараз економічний націоналізм, це правда… Ми будемо за інвестиції боротися, тому ми знизили планку», — повідомив Зеленський.

Раніше пропонувалося, що інвестняня буде передбачена для інвесторів, які вклали не менше $100 млн. Через кризу планка знижена до $30 млн, сказав президент. Він додав, що цей інструмент буде доступний не тільки іноземним інвесторам, а й українським.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 188 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz