Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Лютий » 21 » «Українська універсальна біржа» успішно провела торги з продажу необробленої деревини

Розміщення новин компаній

«Українська універсальна біржа» успішно провела торги з продажу необробленої деревини

19 лютого 2020 року «Українська універсальна біржа» успішно провела додатковий аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі І кварталу 2020 р. лісовими господарствами Полтавської області. Торги проведено з використанням порталу аукціонних торгів ДП «ЛІАЦ».

«Все більше приватних підприємств виявляють бажання взяти участь в аукціонах з продажу лісових матеріалів. Електронні торги є цілком прозорими та доступними широкому колу учасників, що робить їх надзвичайно популярними серед покупців необробленої деревини.

Додаткові аукціони ми плануємо проводити кожного тижня, тож запрошуємо наших клієнтів до участі у торгах. Акцентую увагу учасників – квартальні торги на ІІ квартал 2020 р. відбудуться 25 березня» - зазначив директор УУБ Гладкий Сергій.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 100 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz