Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Грудень » 6 » Українські тревел-агентства отримали доступ до контенту Booking.com через Amadeus

Розміщення новин компаній

Українські тревел-агентства отримали доступ до контенту Booking.com через Amadeus

Тепер агентства-партнери Amadeus можуть бронювати контент однієї з найбільших travel e-commerce компаній у світі Booking.com за допомогою рішення Amadeus Hotels Plus, інтегрованого у фронт-офісну платформу Amadeus Selling Platform Connect.

У тревел-агентств, що працюють у системі Amadeus, тепер є доступ до всіх пропозицій Booking.com, включаючи готелі, мотелі, апартаменти, кемпінги, вілли та інші типи розміщення.

Головна перевага цієї інтеграції полягає в тому, що при бронюванні подорожі агентствам більше не потрібно переключатися між різними екранами. За допомогою Amadeus Hotels Plus вони зможуть уніфікувати процес готельних бронювань, спростити звітність, легко управляти контентом Booking.com і скасовувати наявні бронювання.
Amadeus має повний паритет тарифів з Booking.com, що означає, що тарифи в Amadeus ідентичні тим, що на сайті Booking.com. Крім того, тревел-агентства зможуть отримувати комісію за кожне бронювання контенту Booking.com через Amadeus Hotels Plus.

Зараз в Amadeus Hotels Plus доступні понад 1,1 млн готельних об'єктів. На початку 2020 року кількість варіантів розміщення становитиме 1,5 млн.
_________________________________________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 106 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz