Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Листопад » 28 » Унікальний багатофункціональний спеціалізований автомобіль поповнив автопарк Полтавського ГЗК компанії Ferrexpo

Розміщення новин компаній

Унікальний багатофункціональний спеціалізований автомобіль поповнив автопарк Полтавського ГЗК компанії Ferrexpo

Завершився ще один етап співпраці ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПрАТ «Епос», який на базі КрАЗ-7133Н4 здійснив монтаж ексклюзивного спеціалізованого обладнання. Багатофункціональний спеціалізований вантажний автомобіль - унікальний, єдиний в Україні.

Він призначений не тільки для поливу, миття доріг, знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення, а й для гідросівби. Сфери застосування гідропосіву – це відновлення ландшафту; зміцнення схилів земляного полотна; контроль та попередження ерозії ґрунту; рекультивація порушених земель; створення газонів.
Для зрошення машину використовуватимуть, в основному, на схилах і важкодоступних ділянках кар’єрів, здійснюватимуть гідрозрошувальні й інші водні операції, пов’язані з подачею води для розпилення. Внутрішня та зовнішня поверхні ємності та основні вузли – оцинковані, що попереджуватиме корозію та вплив агресивних речовин.

«Шасі КрАЗ-7133Н4 колісної формули 8х4 із подовженою базою - оптимальне під завантаження 25-тонної надбудови з ємністю об’ємом 20м3, - зазначають у «Епосі», - та повністю відповідає вимогам, потребам замовника, параметрам руху ТЗ». КрАЗ-7133Н4 має двомісну кабіну безкапотного типу, з місцем для відпочинку; пневмосидіння, кондиціонер у кабіні водія; боковий та задній захисні пристрої; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к.с., Євро-5; коробка передач — механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС.

Тож у лінійці продукції «АвтоКрАЗу» для вітчизняних ГЗК з’явився новий спецвиріб - унікальний багатофункціональний спеціалізований вантажний автомобіль. Наразі спецтранспорт на базі КрАЗу (вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки тощо) використовується, зокрема, для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставки палива, технічної та питної води, ліквідації пожеж та ін.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 114 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz