Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Листопад » 1 » В Краматорську за підтримки «Параллели» відбувся осінній автослалом

Розміщення новин компаній

В Краматорську за підтримки «Параллели» відбувся осінній автослалом

26 жовтня 2019 року в Краматорську відбувся другий традиційний осінній автослалом. Організаторами змагань виступили автомобільний клуб Black Fox та Управління з Гуманітарних питань Краматорської міської ради. Паливним спонсором заходу стала компанія «Параллель».

Перед гонщиками стояло завдання – пройти трасу не лише швидко, але й технічно правильно. Напружена боротьба за призові місця йшла до останньої хвилини.

За результатами 3-х заїздів переможцем став Юрій Чорногор, на 2-му місці опинився Євген Слепухов, а 3-є місце посів Дмитро Ткаченко. Всі призери отримали кубки та пальне від компанії «Параллель».
Після нагородження чемпіони влаштували для глядачів майстер-клас з екстремального водіння. А кожен гість заходу міг побути штурманом в справжньому гоночному боліді.

«В цьому році ми вирішили присвятити наш осінній автослалом в Краматорську Дню автомобіліста, - розповів Антон Деменков, представник автомобільного клубу Black Fox. – Доречі, в змаганнях брали участь і професійні, і любительські автомобілі. Саме тому дуже цікаво було спостерігати за гонщиками, бо результати заїздів визначали буквально соті долі секунди. Дякуємо спонсорам та учасникам змагань. І вже з нетерпінням чекаємо нового автомобільного сезону в нашому місті».
______

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 124 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz