Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Листопад » 26 » В Україні з'явилася перша dark kitchen

Розміщення новин компаній

В Україні з'явилася перша dark kitchen

Ресторани без посадочних місць для відвідувачів набирають популярність у всьому світі. Тепер вони приходять в Україну

Україна не відстає від загальносвітового тренда розвитку food-tech сервісів. У центрі столиці почав роботу перший ресторан, замовити їжу в якому можна за допомогою смартфона, а замість офіціанта її доставить кур'єр. У світі такі ресторани називають dark kitchen.

Київський dark kitchen під нехитрою назвою «Кухня» працює з 25 листопада в районі Бессарабки. В меню ресторану - страви української кухні, салати і піца. Замовлення можливе за допомогою Android чи iOS додатку сервісу доставки їжі Raketa, а доставка здійснюється кур'єрами в радіусі 2 км. Заявлений час доставки - до 30 хвилин.

Сервіс Raketa не має мінімальних обмежень по вартості замовлення, а сама доставка безкоштовна для клієнта. Таким чином замовлення з «Кухні» буде доставлене менш як за півгодини, за вартістю, вказаною в меню. Чайові, за бажанням, можна залишити кур'єру.

Raketa працює в Україні з березня 2018 року. У Києві цей сервіс доставки їжі почав здійснювати доставки з 11 листопада, а 25 листопада почала працювати їх перша dark kitchen. Всього в столиці планується відкрити близько 30 “ресторанів без відвідувачів”. Крім того, в 2020 році dark kitchens будуть активно відкриватися в регіонах.

Про компанію

Raketa - сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила своє перше замовлення в Дніпрі 5 березня 2018. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в двох містах: Дніпрі і Києві. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис. Raketa активно впроваджує food-tech в Україні. Одними з перших проявів стали dark kitchens.
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 128 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz