Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Листопад » 21 » Вахтові фургони на базі КрАЗ-63221 високої прохідності – для нафтовиків

Розміщення новин компаній

Вахтові фургони на базі КрАЗ-63221 високої прохідності – для нафтовиків

Вахтові автобуси K-AB10 на базі автомобільного шасі підвищеної прохідності КрАЗ-63221 виготовлені «АвтоКрАЗом» у співпраці з ТОВ «Завод спеціального обладнання»(м. Іркліїв).

Технічні вимоги від замовника продукції виконані у повному обсязі: КрАЗ – 63221 колісної формули 6х6, призначений для перевезення людей дорогами всіх категорій та бездоріжжям; рама високої міцності; габаритні розміри та маса вахтовки дозволяють проїзд дорогами загального користування без отримання спеціальних дозволів; двигун 375 к.с., дизельний із турбонаддувом, екологічні норми – Євро-5, додатковий пристрій для запуску двигуна при мінусових температурах навколишнього середовища – передпусковий підігрівач рідини двигуна Webasto; пасажиромісткість кабіни (з місцем водія) - 3 чол.

Тип кузова фургона: ізотермічний, теплоізольований, для експлуатації при температурі навколишнього середовища від -40 до + 40 градусів включно; його конструктивне виконання забезпечує відсутність деформацій, пошкоджень і руйнувань кузова фургона під час руху автомобіля бездоріжжям та пересіченою місцевістю, у польових умовах магістральних нафтопроводів.

Конструкція корпусу, зовнішня та внутрішня обшивка забезпечують міцність, вологостійкість, шумо- та термоізоляцію. Є вбудовані меблі, зокрема травмобезпечні регульовані м’які сидіння, два спальних місця, опалення електричне та автономне дизельне, освітлення – комбіноване, вентиляція – природна та примусова, згідно з чинними нормами, переговорний пристрій між кабіною і кузовом.

У вахтових автобусах на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 створено всі необхідні умови для безпечної, зручної та комфортної роботи нафтовиків в умовах віддаленої місцевості.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 112 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz