Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Грудень » 5 » Весняний двіж 2020 в Карпатах

Розміщення новин компаній

Весняний двіж 2020 в Карпатах

Щороку ранньою весною Центр Рафтингу відкриває сезон сплавів кількаденними експедиціями на байдарках різного класу складності. Цікавість таких маршрутів перебільшити важко: вода сягає потрібного рівня тільки у весняний паводок, в іншому випадку річки занадто мілкі. Також привабливою є і ціна такого заходу - при ранньому бронюванні знижки сягають 30% вартості!
 
Найпростішим експедиційним маршрутом є триденний сплав по Стрию з Маткова до Розгірче, 150 км. Це маршрут 1-2го класу складності, ідеальний для початківців. Завдяки простоті, ймовірність відкрити сезон купання в гірській річці мінімальний, а мальовничість дарують долини вершин Пікуй та Парашка. Відповідно до підготовки групи гід обирає темп, аби ніхто не відставав чи відривався вперед від групи. Вартість участі в експедиції стартує від 1500,00 гривень на особу на умовах «все включено» і раннього бронювання. Відбувається експедиція зазвичай на початку березня.
 
Складнішим маршрутом 3 класу складності є дводенний рафтинг по Опору зі Славська до Розгірче на байдарках, 60 км. Цей маршрут є складним з технічної точки зору - пороги здебільшого техногенного походження (мости), і новачків на цей маршрут не допускають. Групу 10-12 осіб супроводжує вже 2 гіда, оскільки ймовірність скупатися протягом експедиції дуже висока. Вартість участі в заході стартує від 1200,00 гривень на особу, «все включено» за умови раннього бронювання. Найвищий рівень води в Опорі для цього заходу - на початку березня.
 
Кожна група складається з 10-12 осіб разом з гідом, який слідкує за безпекою на воді, має зв’язок з бусом супроводу та камеру GoPro. Ночує група в тіпі - величезному наметі на 12 осіб. Кухня польова, але більше нагадує кулінарний майстер-клас, оскільки учасники активно долучаються до приготування страв (різотто, паста болоньєзе, куліш, грибова юшка). Увесь кухонний інвентар, намети, спальники, особисті речі в рюкзаках перевозить бус супроводу, з яким є постійний зв’язок у гіда. З собою група перевозить на байдарках тільки термоси з чаєм, легкий перекус та аптечку. Обов’язковим є також і використання гідрокостюмів для захисту від холодної води, вартість оренди вже входить у ціну заходу. Це неопренові комбінезони, неопренові шкарпетки та неопренові рукавички. 
 
 
Ще складнішим є дводенний рафтинг по річкам Свіча і Мізунка, це вже 3-4й клас складності. Протягом цього туру група з 20+ осіб проживає та харчується в готелі с. Мислівка, Долинського району. Невеликі перекуси походного типу організовуємо на привалах біля буса супроводу. За дуже високої води сплав проходить на надувних рафтах для новачків і байдаорках для учасників з попереднім досвідом сплавів. Залишитися сухим під час цього рафтингу вдається рідко, тому ввечері після вечері групу чекає гаряча сауна. 
Ціни на цей тур стартують від 2500,00 гривень на особу, доступність - березень і початок квітня.
 
 
Трохи легшим по складності є маршрут рафтингу по річці Чорний Черемош, 3й клас складності. Група так само харчується та мешкає в комфортному готелі з гарячою сауною. Новачки сплавляються на рафтах, а досвідчені на байдарках. Рафтинг по Черемошу доступний з середини квітня до липня, ціни починаються від 2500,00 гривень на особу за програмою «все включено».
 
За більш детальною інформацією про рафтинг можна звернутися до сайту rafting.ua
 


* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 122 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz