Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 13 » Відлуння UEFA.EURO-2012: в Харкові увічнять пам'ять про доленосний для міста турнірі

Розміщення новин компаній

Відлуння UEFA.EURO-2012: в Харкові увічнять пам'ять про доленосний для міста турнірі

У червні 2019 року минає 7 років з часу проведення Євро-2012, який до сьогоднішнього дня є наймасштабнішою спортивною міжнародною подією, яке брали українські міста. Група DCH Олександра Ярославського офіційно оголошує про рішення створити в Харкові - одному з приймаючих міст європейської футбольної першості 2012 року - музей турніру, щоб увічнити пам'ять про це доленосне для регіону подію.

Як відомо, 31 матч Чемпіонату Європи з футболу 2012 року за рішенням його організатора УЄФА (Союзу європейських футбольних асоціацій) проводилися в Україні та Польщі. Харків спочатку мав резервний статус. Однак з огляду на прогрес у розвитку муніципальної спортивної та транспортної інфраструктури, Виконком УЄФА вибрав його приймаючим містом. Ключові інфраструктурні об'єкти турніру: стадіон, аеропорт, тренувальний табір і ін. - зводилися за рахунок приватних інвестицій групи DCH, загальна сума яких перевищила $300 млн. Її власник і президент Олександр Ярославський став не тільки генеральним інвестором Євро-2012 в Харкові, але і офіційним координатором процесу підготовки до матчів європейської першості.

DCH планує створити музей Євро-2012 на базі побудованих в ході підготовки до цього турніру Міжнародного аеропорту «Харків» і готелю Kharkiv Palace 5*, в якому в дні матчів розміщувався тимчасовий регіональний штаб УЄФА. В експозиції будуть представлені як артефакти, пов'язані з турніром (документальні фото- і відеоматеріали, пам'ятні речі і ін.), так й інтерактивні рішення на основі технологій доповненої і віртуальної реальності. Прогнозний обсяг необхідних інвестицій складе приблизно $1,5 млн.

Як розповів Олександр Ярославський: «Ідея музею виникла, коли ми з командою колег, які займалися проектами Євро-2012, згадували ті часи. І прийшли до спільного висновку - турнір змінив долю міста. Завдяки тому, що УЄФА подарувало Харкову щастя долучитися до європейського спортивної події вищого рівня, багато харків'ян побачили нові можливості, місто почало перетворюватися. Якщо є гарний аеропорт, можливість комфортно кудись злітати, подивитися світ, є стадіон, є упорядковані ділянки, за зразком яких облагороджуються інші території, хочеться жити, творити і розвиватися. Мало хто думає про спортивні змагання з точки зору їх впливу на економіку приймаючих міст і якість життя городян, але в Харкові саме так сталося - це очевидно. Тому ми вирішили дати харків'янам можливість згадати і відчути неймовірну атмосферу Євро-2012 завдяки спеціальному музею. Нехай в місті буде багато таких прекрасних подій, а пам'ять про перший повинна жити у віках».

В УЄФА високо оцінили ініціативу DCH. Мартін Каллен, операційний директор Євро-2012, а нині виконавчий директор UEFA Events SA, заявив: «Харків в історії чемпіонату Європи з футболу 2012 року заповнився як виключно дисципліноване приймаюче місто. Більш того, це унікальний кейс, в якому існував єдиний центр управління будівництвом інфраструктури і були вкладені такі величезні приватні інвестиції. Для нас ініціатива DCH вельми цікава, ми віримо в її успіх. Ідея проекту сфокусована на маловідомій соціальної межі спортивних змагань - їх вплив на розвиток приймаючих міст. Сподіваємося, що збірні матчів Євро-2012 в Харкові - Данії, Німеччини, Нідерландів, Португалії - допоможуть майбутньому музею, надавши експонати, сам музей буде довго радувати жителів і гостей Харкова».

Відкриття музейних експозицій Євро-2012 в Харкові заплановано на 5 грудня 2019 р Саме в цей день 10 років тому відбулося урочисте відкриття стадіону «Металіст» - першого з об'єктів турніру, завдяки якому харків'яни отримали підтвердження реальності планів проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року в їхньому місті.

Довідково:
DCH - одна з найбільших українських багатопрофільних корпорацій, чия історія налічує більше 20 років. Ключові напрямки діяльності DCН в даний час - фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес та ін. В числі українських активів DCH: Дніпровський металургійний завод (ДМЗ), страхова компанія «ІНГО Україна», Міжнародний аеропорт «Харків», УГДК, готель Kharkiv Palace Hotel 5*, мережа ТРЦ «Караван Megastore», Харківський тракторний завод, рудник «Суха Балка», регбійний клуб «Олімп», ЖК «Воздвиженка» в Києві та ін.
Засновник, власник і президент DCH Олександр Ярославський - один з найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, громадський діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (більше $300 млн. Інвестицій в об'єкти Євро-2012) і економіки Харківського регіону (понад $1 млрд. інвестицій). Завдяки його зусиллям в Харкові з'явилися новий стадіон і аеропорт, перший luxury-готель та інші елементи необхідної інфраструктури. За внесок в підготовку турніру Євро-2012 Олександр Ярославський отримав почесну нагороду УЄФА. Олександр Ярославський також захоплюється регбі, він спонсорує і є президентом РК «Олімп» (Харків) протягом всієї історії клубу. Гравці цього самого титулованого українського регбійного клубу складають основу національної збірної, а головний тренер «Олімпу» є главою її тренерського штабу.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 138 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz