Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Грудень » 13 » ВІДТЕПЕР СТАМБУЛ – СІНГАПУР НА НОВОМУ АЕРОБУСІ А350-900

Розміщення новин компаній

ВІДТЕПЕР СТАМБУЛ – СІНГАПУР НА НОВОМУ АЕРОБУСІ А350-900

Singapore Airlines продовжує модернізацію свого авіапарку, впроваджуючи один із найсучасніших літаків у світі, аеробус A350-900, на турецький ринок. Перший рейс SQ 391 стартував з аеропорту Стамбула 1 грудня 2019. Singapore Airlines є єдиною авіакомпанією в Туреччині, що пропонує пасажирам обслуговування у Преміум-Економічному класі.

Введення цього літака в експлуатацію відбувається в особливий час, адже уряди Туреччини та Сінгапуру відзначають 50-річчя встановлення дипломатичних відносин.

Singapore Airlines відзначили цю особливу подію яскравим святом в новому аеропорту Стамбула. Захід, присвячений введенню в експлуатацію літака, відвідали високопосадові особи, серед яких керівник аеропорту Стамбула пан Ісмаїл Шанлі та регіональний віцепрезидент Singapore Airlines пан Сек Ен Лі. Найбільш яскравими моментами свята стали виступ в аеропорту циркової групи й танцювальне шоу на анатолійську тематику, які зачарували глядачів своєю яскравою хореографією; кульмінацією шоу стали дві вежі танцюристів, з'єднані стрічкою, що символізує культурний міст між Туреччиною і Сінгапуром.

На першому рейсі авіакомпанія представила спеціальне меню, яке було вибрано більш ніж сотнею тисяч фанів турецької сторінки Singapore Airlines у Facebook. До меню бізнес-класу було додано - сарма, адана-кебаб і кадаїф, економ і преміум-класів - імам-байліді, адана-кебаб та рисовий пудинг. Всі пасажири інавгураційного рейсу Стамбул - Сінгапур отримали спеціальний пам'ятний презент – фірмову подушку в типовому і знаменитому дизайні Sarong Kebaya – одяг, який носять стюардеси Singapore Airlines.

На даному маршруті аеробус A350-900 оснащений 42 кріслами бізнес-класу, 24 кріслами преміум-економ-класу і 187 кріслами економ-класу. Завдяки передовим технологіям і високій ефективності експлуатації, A350-900 пропонує покращений комфорт - високі стелі, великі вікна, широкий салон літака, а особливе освітлення салону, розроблене для мінімізації впливу від зміни часових поясів. Літак оснащено Wi-Fi та сучасною системою розваг KrisWorld із сенсорним екраном.

Експлуатуючи найсучасніший A350-900 Singapore Airlines, у порівнянні із літаками, що експлуатувалися раніше, буде спалено у 25 разів менше пального та у стільки ж скоротиться викиди CO2.

Розклад рейсів Стамбул-Сінгапур до 27 березня 2020 р.

Номер рейсу

Дні рейсів

Час відправлення

Час прибуття

SQ391 Стамбул - Сінгапур

Пн, Ср, Пт, Нд

14:25

05:45+1

SQ392 Стамбул - Сінгапур

Пн, Ср, Пт, Нд

01:50

08:25

Завдяки партнерським відносинам з авіакомпаніями, що виконують рейс Київ – Стамбул, Singapore Airlines пропонують своїм пасажирам один квиток на весь маршрут з України до Сінгапуру, країн Південо-Східної Азії, Австралії та Нової Зеландії.

______________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 123 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz