Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Липень » 19 » Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Розміщення новин компаній

Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Представники військового відомства однієї з країн Південно-Східної Азії побували на підприємстві з метою ознайомлення з продукцією військового призначення, обговорення питань можливої співпраці.

Гості зустрілися з керівництвом автозаводу, оглянули виставку автомобілів: КрАЗ-6322, КрАЗ-Fiona, КрАЗ-Hulk, КрАЗ-5401Н2 «Свіжість», КрАЗ-6510 ТЕ, КрАЗ-5233 «Джерело», КрАЗ-5233ВЕ, АПЗ-6,5.

На випробувально-демонстраційному полігоні підприємства для них організували авто-шоу: демонстрацію можливостей автомобілів КрАЗ-6510 та КрАЗ-6322 у подоланні перешкод. Візитери захоплено відгукувалися про майстерність досвідченого водія-випробувача Василя Ухналя . Також виявили бажання проїхатися в кабіні разом із водієм під час руху перешкодами. Таку можливість їм було представлено. «Супер-техніка, супер-класний водій», - такі відгуки потенційних замовників продукції автозаводу.

Позитивними були враження гостей після відвідування навчального центру. Вони підкреслили важливість його сучасного технічного забезпечення для ґрунтовного навчання персоналу, який здійснюватиме експлуатацію, обслуговування та ремонт техніки.

Зібрана інформація дозволить військовим сформулювати відповідні запити на моделі автомобілів, в яких у них наразі є потреба.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 145 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz