Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Листопад » 20 » Військову техніку на базі КрАЗів прийнято на озброєння ЗСУ

Розміщення новин компаній

Військову техніку на базі КрАЗів прийнято на озброєння ЗСУ

Серед  33 одиниць зразків ОВТ, прийнятих на озброєння ЗСУ цього року,  є і техніка військового призначення спільного або ж власного виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ».  

Це, зокрема, реактивна система залпового вогню  «Верба»,  станція контрбатарейної боротьби 1Л220УК «Зоопарк-3», комплекс автоматизованого управління вогнем артилерії «Оболонь-А», кран автомобільний  КТА-25, екскаватор одноковшовий гідравлічний ЕОВ-4421МУ; допуск до експлуатації цього року отримали сідельний тягач КрАЗ-6510ТЕ,    спеціальна апаратна СА-РСО. Важливому рішенню  передувала низка попередніх заводських, визначальних відомчих та державних випробувань.

Статистику щодо прийняття на озброєння зразків техніки під час брифінгу в Інформагентстві МО України озвучив начальник управління ВТП та формування ДОЗ Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки В. Шостак.

  Повнопривідний сідельний тягач КрАЗ-6510ТЕ  з колісною формулою 6х6 (виконавець ПрАТ «АвтоКрАЗ»). 

Автомобіль-тягач сідельний КрАЗ-6510ТЕ компоновки «кабіна над двигуном»  високої прохідності призначений для перевезення різноманітних вантажів  усіма видами доріг   та бездоріжжям. Основні  його відмінності від решти тягачів КрАЗ - безкапотна кабіна з місцем для відпочинку, двигун потужністю 460 к.с., коробка – автомат, лебідка з гідроприводом та сідельно-зчіпний пристрій з трьома ступенями свободи під шворінь 3,5”.

Станція контрбатарейної боротьби 1Л220УК «Зоопарк-3» (спільно з ДП «Іскра»).

«Зоопарк-3» визначає ворожі гармати за десятки кілометрів. 1Л220УК завдяки потужній антенній решітці, яка працює в мікрохвильовому діапазоні, розпізнає снаряди, що летять зі сторони противника, а потужна цифрова система вибудовує траєкторії їхніх польотів.   Складовими частинами контрбатарейного радару стали повнопривідний сідельний тягач-суперваговоз КрАЗ-6446,  двовісний напівпричіп КрАЗ-Н251Н2   та  машина керування на базі автомобільного шасі КрАЗ-6322 колісної формули 6×6.   

Комплекс автоматизованого управління вогнем артилерії «Оболонь-А»(спільно з ДП «Львівський державний завод «Лорта»).

Комплекс «Оболонь-А» являє собою автоматизовану систему управління нового покоління і високоінтелектуального рівня. Вона дає змогу в автоматичному режимі здійснювати планування вогню, передачу цілевказівок кожному вогневому засобу, розгортання бойових машин із маршу і відкриття вогню за декілька секунд.   Штабна машина комплексу (кузов-фургон) ОБШ302  базується  на шасі КрАЗ-5233НЕ.   Спецвиріб по суті є робочим приміщенням для особового складу, у якому (і в КУНГу, і в кабіні) розміститься функціональна апаратура.

_________________________

 * Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 99 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz