Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Будівництво » 2019 » Листопад » 20 » Визначено Лауреатів будівельної премії в 2019 році

Розміщення новин компаній

Визначено Лауреатів будівельної премії в 2019 році

Столичні та регіональні забудовники, які нагороджені професійною премією «Український Будівельний Олімп» в 2019 році

ЗАБУДОВНИКИ КИЄВА і КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Серед компаній, що активно забудовують столицю та її передмістя, в цьому році Експертна Рада премії визначила забудовників зі стійкою репутацією на ринку і новими житловими проектами.

БК «Інтергал-Буд», Київ, Забудовник року

За 16 років своєї діяльності компанія спроектувала і побудувала понад 70 об'єктів, загальною площею понад 2,9 мільйона кв. метрів. Забудовника відрізняють високі темпи і широка географія будівництва, високий рівень комфорту і якості забудов, власні довгострокові програми розстрочки з соціальними гарантіями. БК «Інтергал-Буд» зараз веде будівництво 18-ти великих житлових комплексів, що забезпечує їй лідируючі позиції у галузі.

БІК "Орлан-Інвест Груп", Ірпінь, Провідна будівельна компанія Київської області

Велика будівельно-інвестиційна компанія реалізує масштабні житлові проекти в найближчому передмісті столиці, здійснює проектування та будівництво з повним комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту до здачі в експлуатацію, застосовуючи передові технології, сучасні матеріали, власний контроль якості та гнучку цінову політику.

LinevichGroup, Ірпінь, Надійний забудовник: професіоналізм, якість, своєчасність

Компанію відрізняють багаторічний досвід роботи в сфері будівництва сучасних функціональних житлових комплексів. Забудовник успішно реалізує масштабні проекти в передмісті столиці, які відрізняються вдалим розташуванням, оригінальною архітектурою, підвищеним комфортом, унікальними і різноманітними плануваннями квартир.

БГ ПАРК, Київ, Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість і надійність

Молода київська компанія повного циклу успішно реалізує сучасні житлові проекти клубного формату, які відрізняються європейської архітектурної стилістикою і оригінальними дизайнерськими інтер'єрами, функціональними ергономічними плануваннями і новітніми інженерними системами, підвищеним комфортом і комплексним благоустроєм.

Регіони

Серед регіональних забудовників премією відзначені будівельні компанії, що динамічно розвиваються, мають багаторічний досвід та гарну репутацію на ринку житла.

БК "Артхаус Груп" (м Хмельницький) нагороджена в номінації «Провідний регіональний забудовник: унікальна архітектура, європейська якість та комфорт» за реалізацію масштабних проектів ЖК "Кокос Авеню" (Одеська область), РК "Олімп" і ЖК "Вильский" (м.Житомир), які відрізняються комфортними рішеннями в плануваннях квартир, якісними матеріалами та високим рівнем благоустрою.

Відразу в двох номінаціях «Лідер ринку житла Західної України» та «Стрімкий розвиток і масштабне будівництво в Європі» нагороджена компанія M Group Development з Івано-Франківська. На рахунку компанії багато успішно реалізованих житлових проектів, які користуються незмінним попитом завдяки оригінальній архітектурі, енергоефективності, розвиненій інфраструктурі і якості забудови. Географія будівництва M Group Development охоплює не тільки регіони України, а й європейські міста, що підтверджує високі стандарти будівництва цього забудовника.

ПП «Надія» (м.Черкаси) відзначено премією в номінації «Інноваційні стандарти будівництва». Репутація професіонала, масштаби будівництва і грамотний підбір кадрів дозволили цьому забудовнику зайняти провідні позиції в своєму регіоні. За 25 років роботи компанія реалізувала близько 50-ти будівельних проектів. Забудовник використовує енергоефективні та екологічно безпечні матеріали, впроваджує інноваційні методи і сучасні інженерні технології будівництва, а також гармонійно інтегрує свої новобудови в архітектуру міста.

Traksler Development (м.Ужгород) нагороджений в номінації «Регіональний забудовник року». Компанія з багаторічним досвідом будівництва житлових будинків зарекомендувала себе як надійний забудовник, житло якого відрізняється практичністю, продуманістю деталей, комфортом, довговічністю і користується незмінним попитом у мешканців Закарпаття. Зараз компанія готується до запуску нового масштабного будівельного проекту.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 108 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz