Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Травень » 28 » ВОЛЯ подарувала киянам яскраве свято до Дня міста

Розміщення новин компаній

ВОЛЯ подарувала киянам яскраве свято до Дня міста

ВОЛЯ прагне не тільки забезпечувати жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами, але й жити повноцінним життям разом зі своїми абонентами. У цьому могли переконатися кияни та гості столиці, які святкували День Києва, 25-26 травня, на Контрактовій. Компанія ВОЛЯ стала генеральним спонсором свята та подарувала гостям унікальну подію – культурно-мистецький захід Space Symphony Concert.

Уперше в столиці України прозвучали хіти французького музиканта Дідьє Маруані та гурту "Space Symphony" у супроводі симфонічного оркестру Національної оперети України. Святкова атмосфера перенесла гостей у міжгалактичний круїз по хвилях ностальгічних електронних мотивів. Доповнили шоу магічні спецефекти і лазерна світломузика.

Крім того, організатори та партнери свята перетворили Контрактову на найбільший танцювальний майданчик Європи: влаштували майстер-клас з сальси для усіх бажаючих, встановили рекорд з наймасовішого виконання української польки, у якому брали участь діти з усієї України, дебютанти віденського балу-2019, вихованці київського Центру реабілітації дітей з інвалідністю

Не оминули свята й наші українські зірки - Андрій Бойко, Денис Реконвальд, Аліса Тарабарова, DZIDZIO, Гайтана, Асія Ахат та інші виконавці дарували відвідувачам свої пісні та гарний настрій.

У кожному місті своєї присутності ВОЛЯ по-різному бере участь в житті громад. У Херсоні компанія другий рік поспіль стає генеральним спонсором благодійного проекту «Мама року». У Харкові команда ВОЛЯ вийшла на старт маршрутів «Велодня». У Вінниці ВОЛЯ підтримала громадську кампанію за фізичну активність «рухаємо Вінницю», в рамках якої пройшов напівмарафон. У Полтаві - етнофестиваль «Зберемося, роде!». А через свого партнера - благодійний фонд ДАР - компанія підтримує вихованців інтернатів та дітей-переселенців, допомагаючи їхній соціальній адаптації.
-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 152 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz