Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Березень » 5 » Володар премії Оскар за "Найкращий фільм" – "Зелена книга" – створений завдяки українським інженерам

Розміщення новин компаній

Володар премії Оскар за "Найкращий фільм" – "Зелена книга" – створений завдяки українським інженерам

Усі номінанти на Оскар в категорії "Найкращий фільм", в тому числі переможець "Зелена книга", створювалися завдяки технологіям, які допомагають розробляти інженери GlobalLogic в Києві. Рішення для зведення звуку й монтажу відео використовували також в інших оскароносних стрічках: "Богемна рапсодія", "Чорна пантера", "Фаворитка", "Рома", "Народження зірки", "Влада" та "Чорний куклукскланівець".

Під час створення цих фільмів, зведення звуку та саундтреків до них використовувалися продукти Avid – американської компанії, з якою GlobalLogic Україна співпрацює більше 10 років. Це такі рішення як Media Composer, найпопулярніше в кіноіндустрії програмне забезпечення для редагування відеоконтенту, та Pro Tools, програмне забезпечення для обробки цифрового аудіо. Всі переможці та номінанти премії за "Найкращий фільм", "Найкращий монтаж звуку", "Найкраще зведення звуку" і "Найкращий монтаж" покладалися на ці технології Avid.

Зараз кілька сотень українських інженерів GlobalLogic залучені до створення всієї лінійки технологій Avid, рішень для запису, обробки, зберігання й трансляції медіаконтенту. Крім того, деякі з фахівців не тільки розробники і тестувальники, але й професійні музиканти, звукорежисери чи композитори.
_______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 179 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz