Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2020 » Червень » 25 » Вперше в Україні відбудеться некомерційний турнір з настільного тенісу Setka Cup Open 2020

Розміщення новин компаній

Вперше в Україні відбудеться некомерційний турнір з настільного тенісу Setka Cup Open 2020

Вже цієї суботи, відбудеться перший в історії ліги Setka Cup – некомерційний турнір з настільного тенісу – Setka Cup Open 2020. Змагання відбудеться у форматі відкритого командного турніру, який проходитиме 27.06 у СК «Гурман».

У турнірі братимуть участь 8 команд:
1.GURMAN COMPETITIONS BI-TURBO (сумарний рейтинг/ вага - 180,0 / 103)
2. ПЕРЕМОГА (сумарний рейтинг/ вага - 179,6 / 152 )
3. ПАТРІОТ (сумарний рейтинг/ вага - 179,3 / 138)
4. РАКЕТКА (сумарний рейтинг/ вага - 178,5 / 144)
5. КИЇВСЬКІ БЛИСКАВКИ (сумарний рейтинг/ вага - 177,2 / 182)
6. РАКЕТА (сумарний рейтинг/ вага - 177,2 / 155)
7. ОРІОН (сумарний рейтинг/ вага -175,7 / 151)
8. ГУРМАН (сумарний рейтинг/ вага -174,1 / 147)

Турнір пройде за Олімпійською системою з визначенням усіх місць, а розміщення команд буде визначено жеребкуванням в день змагань.

Варто зазначити, що не дивлячись на некомерційний формат турніру, кожного із учасників чекає мотивація у вигляді пам’ятних призів, а також, система грошових винагород для команди переможця та команди призера (1-5 місце).
Setka Cup Open 2020 – це некомерційний турнір, що дає можливість розвиватися гравцям різного рівня, віку та статі. Ідеєю турніру слугувало бажання зробити власний вклад у розвиток настільного тенісу в Україні. А також, популяризувати даний спортивний напрямок та зробити ще один крок вперед відносно майбутньої приналежності настільного тенісу до Олімпійських видів спорту.

Даний турнір – це чудова нагода для нетворкінгу, завдяки чому учасники та організатори зможуть налагодити комунікацію, та зміцнити ділові стосунки.

Турнір дасть можливість учасникам відчути силу справжнього командного духу, а також шанс отримати корисний досвід та підвищити свій професійний рівень.

Організаторами турніру є Setka Cup – спортивна ліга з настільного тенісу, особливістю якої є новий формат: турніри проводяться щодня, з ранку до вечора, на спеціалізованих локаціях ліги, які знаходяться у Києві та Дніпрі:

Ігрові простори містять 7 сучасних залів, з яких ведуться трансляції, і кожен бажаючий може переглянути їх у режимі реального часу.

Територія комплексу Setka Cup у столиці забезпечена усіма комфортабельними умовами для того, аби учасники мали максимум можливостей для професійного росту. Для гравців створено: 5 ігрових залів, кімната відпочинку, роздягальні та душові, а ще – відповідальна технічна команда, яка забезпечує підтримку життєдіяльності усієї екосистеми комплексу.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 204 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz