Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2019 » Серпень » 22 » Вражаючий результат LOZOVA MACHINERY на УКАБ Агротехнології

Розміщення новин компаній

Вражаючий результат LOZOVA MACHINERY на УКАБ Агротехнології

Ефективна, надійна, високопродуктивна. Так характеризують техніку LOZOVA MACHINERY учасники та експерти агрозаходу – УКАБ Агротехнології. Конкуруючи з такими світовими брендами як Kuhn, Lemken, HORSCH, Case, Amazone ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ показали високі результати.

Незважаючи на твердий труднопрохідний грунт, агрегати відмінно проявили себе в роботі і отримали вищі оцінки аграріїв. У польових демонстраціях були представлені коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів і зубова шлейф борона ЛАРІ з шириною – 15 метрів.

Юрій Пономаренко, фахівець агрохолдингу КЕРНЕЛ зазначив, що шлейф-борона ЛАРІ спрацювала добре і технологічно, а ДУКАТ-9 прекрасно впорався з лущенням стерні і закриттям вологи.

Агроном Олег Завгородній оцінив роботу борін на «відмінно». «В цілому я задоволений роботою агрегатів. Після проходу дискової борони поверхню залишилася максимально рівною, машина проста в налаштуванні і експлуатації. Шлейф-борона навіть на невеликій швидкості легко впоралася зі своїми завданнями. Знаряддя LOZOVA MACHINERY – це вигідне придбання, особливо для тих господарств, які хочуть підвищити свою ефективність і окупність. До того ж компанія пропонує гідний рівень сервісу та обслуговування техніки».

З ним погоджується і Богдан Кривицький, заступник генерального директора з інновацій компанії ІМК, він рекомендує до придбання техніку ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН, вважаючи оптимальним співвідношення ціни і якості агрегатів.

Іван Коваленко, керівник фермерського господарства в Полтавській області підтвердив високу якість і рівномірність обробітку ґрунту. «Агрофон, який залишився після роботи знарядь ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН – це рівномірна глибина, відсутність хвилястості і грудочок, однорідна структура ґрунту з оптимальним фракційним складом».

Дмитро Супіханов, представник групи компаній «Миронівський хлібопродукт» також поставив високі оцінки машинам. «Техніка не викликала у мене ніяких зауважень. Я оцінював роботу знарядь по виконаним результатами. Тут має значення глибина і структура ґрунту, стан рельєфу, те, як були подрібнені і розподілені по полю рослинні залишки. В цілому, поверхня ґрунту вийшла рівномірна і симетрична».

Віктор Погорілий, заступник директора з наукової роботи та випробувальної діяльності УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, так прокоментував роботу техніки ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН: «На мій погляд, обидва представлених агрегати спрацювали відмінно. ЛАРІ виконала функцію боронування на «відмінно», борона пройшла успішно і ефектно, вона виконала подрібнення ґрунту, подрібнила залишки, закрила нерівності поля. Прохід ДУКАТ «розставив крапки над i». Агрегат провів якісне мульчування, вся поверхня була закрита, пожнивні залишки перемішані, швидкість і відповідно продуктивність були досить високими. Думаю, що і витрати палива були значно менше, ніж у зарубіжних аналогів», – підкреслив експерт.
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 186 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz