Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Червень » 22 » XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm

Розміщення новин компаній

XPG оголошує про партнерство з північноамериканською командою Esports J.Storm

ADATA® Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM і продуктів NAND Flash, повідомляє, що підписано партнерську угоду з професійною північноамериканською кіберспортивною командою J.Storm, що свідчить про початок ініціатив масштабної підтримки кіберспорту на світовому рівні. Нове партнерство між XPG і J.Storm включатиме співробітництво по кіберспортивним дисциплінам Dota2 і Fortnite. За умовами угоди J.Storm буде використовувати виключно ігрові гарнітури XPG, твердотільні накопичувачі і пам'ять DRAM.

J.Storm - професійна команда північноамериканського кіберспорту на чолі із зіркою NBA Джеремі Лін (Jeremy Lin). Завдяки цьому партнерству J.Storm буде відігравати важливу роль в розробці і тестуванні новітніх ігрових продуктів XPG. Їх відгуки і поради допоможуть на етапі створення нових продуктових лінійок XPG, для того, щоб запропонувати геймерам всіх рівнів радикальні інновації.

«XPG екстремально задоволена партнерством з J.Storm, - сказав Алекс Йен (Alex Yin), глава XPG Business Group. - Для нас велика честь співпрацювати з командою J.Storm, разом ми сподіваємося досягти серйозних результатів на полях кібер-боїв, разом з тим істотно вплинути на індустрію кіберспорту».

«J.Storm в захваті від співпраці з XPG. Ми готові використовувати новітнє і якісне спорядження для підвищення результативності наших команд. Ми рвемося в бій! Сподіваємося, що спільними зусиллями можемо зробити дуже багато протягом найближчих років», - сказав Чендлер Дент, директор по бізнесу J.Storm.

Партнерство XPG з J.Storm буде грунтуватися на традиційних цінностях бренда, таких як, прагнення до досконалості дизайну і злагодженій командній роботі, а також на бажанні допомогти професіоналам кіберспорту досягти нових висот і персональних успіхів.
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 161 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz