Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виставки » 2019 » Вересень » 8 » XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум

Розміщення новин компаній

XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та XVII Міжнародний стоматологічний форум

23-25 жовтня 2019 року у Львові відбудеться XVII Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-УКРАЇНА» та
XVII Міжнародний стоматологічний форум

Виставка «Дентал-УКРАЇНА» – це захід міжнародного рівня, який об’єднує вчених, фахівців в галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту задля обміну досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Протягом трьох днів буде продемонстровано новітні технології, матеріали, обладнання та інструментарій, витратні матеріали та лікувальні препарати, сучасні методики лікування в галузі стоматології.

У рамках XVІI міжнародного стоматологічного форуму відбудеться серія спеціалізованих науково-практичних конференцій, лекцій, майстер-класів, практичних демонстрацій новітніх технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних фахівців та фірм-виробників.

Деталі: http://www.dental-ukraine.info/
Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 117 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz