Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2020 » Липень » 29 » XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах.

Розміщення новин компаній

XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах.

XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах.

Напрямки фестивалю: книговидання та книгорозповсюдження, популяризація читання, міжнародні культурні зв'язки, мистецтво ілюстрації, словесність, просвіта.

 Офлайн-фестиваль пройде в Одесі з 6 по 9 серпня 2020 року.

Фестиваль включає в себе книжковий ярмарок, програму заходів на «Книжковій сцені», програму для дітей і підлітків Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури і програму форуму «Українська книга Одещині».

Локації: Фестивальний центр в парку ім. Т. Г. Шевченка ( «Книжкова алея», «Книжкова сцена», «Територія творчості»); Одеська національна наукова бібліотека.

У книжковому ярмарку фестивалю беруть участь видавництва та книготорговельні підприємства, що представляють художню, навчальну, наукову, науково-популярну, спеціальну, дитячу літературу; електронні видання, періодичні видання; друковану графіку.

У програмі заходів на «Книжковій сцені» - презентації нових видавничих проектів учасників фестивалю, презентації книг-лауреатів конкурсів «Мистецтво книги» і «Одеса на книжкових сторінках», читання, авторські вечори.

Корнійчуковській фестиваль дитячої літератури представлений програмою презентацій дитячих книг, майстер-класами письменників і художників-ілюстраторів, театральними та музичними програмами.

Вперше в рамках «Зеленої хвилі» проходить форум «Українська книга на Одещині»: відбудуться «ОдесаБібліосаміт», дискусії з актуальних питань видавничої справи та книгорозповсюдження, творчі зустрічі, інші події.

У дні фестивалю також відбудеться нагородження лауреатів традиційних книжкових конкурсів «Зеленої хвилі» - «Мистецтво книги» і «Одеса на книжкових сторінках».

Вхід на всі заходи фестивалю вільний. Час роботи: 10.00 - 20.00.

Фестиваль проходить за підтримки:

- Одеської обласної державної адміністрації

- Одеської міської ради

Партнери:

Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів

Одеська національна наукова бібліотека

Медіа-партнери: сайт «Читомо», журнал «ШО», газета «Вечірня Одеса», ІА «Одеса-медіа», сайт «Культурометр», онлайн-видавництво «Фольга медиа», «Народное радио 103.2».

Фестиваль пройде згідно вимог постанови №392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території Украіни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2».

Онлайн-фестиваль «Зелена хвиля» проходить за підтримки Українського культурного фонду і триватиме з 6 серпня до 6 жовтня.

Цього року фестиваль «Зелена хвиля» отримав новий віртуальний вимір. Це сталося завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду – наш проект отримав грант в конкурсній програмі «Інноваційний культурний продукт».

У зв’язку з ризиками щодо поширення COVID-19 ми перевели основну програму в діджитал-формати та розширили терміни ії дії – програма почнеться 6 серпня і буде йти до жовтня 2020 року.

В онлайн-програмі «Зеленої хвилі» серії телемостів і відеопрограм  за  участю українських та іноземних письменників, видавців, книжкових критиків, художників, музейників, бібліотекарів.

В програмі інтерв'ю з представниками Міст літератури ЮНЕСКО, до числа яких віднедавна входить і Одеса; обговорення одеського літературного міфу; бесіди про мистецтво сучасного книжкового дизайну; знайомство з видавничими проектами музеїв України; лекції про авторське право в Україні; книжкові новини; усні рецензії, читання тощо.

Вже  с 6 по 9 серпня почнуться такі серії:

«Реальність фантазії», «Видавничі новини», «Мережа ЮНЕСКО: література об'єднує», 

«Музейна книжність України», «Читання здалеку», «Мистецтво книги в Україні», «Літературний міф Одеси: кому він потрібен», «Про читання: опитування в Одесі».

В вересні проходитимуть: «Лавка метафор», «Усні рецензії», «Бібліофіли», «Декада десятьох: поетичний марафон», «Книжкова гастрономія», авторські лекції «Михайло Жук в зібранні Одеського літературного музею», «Слідами «Юго-Запада»: погляд на одеську літературну школу з XXI століття», «Авторське право в Україні і в світі».

Партнер програми: видавництво BookChef.

Дивиться і слухайте гостей фестивалю на Youtube-каналі, Facebook-сторінці і Instagram-сторінці «Зеленої хвилі».

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Сайт: https://ucf.in.ua/

facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/

........................................................................................................................................................

Для довідки

Міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» - щорічне місце зустрічі українських та іноземних видавців, книгорозповсюджувачів, письменників, критиків і читачів; масове свято книги.

Проводиться в Одесі з 1996 року. Включає в себе книжковий ярмарок і міжнародну програму заходів. Відвідувачі фестивалю: масова аудиторія; представники культурних, творчих, освітніх сфер і креативних індустрій; медіа-спільнота.

Серед гостей фестивалю в 2018-2019 роках були авторитетні критики, редактори, журналісти, видавці, відомі письменники і поети, зокрема: перший видавець «Гаррі Поттера» Баррі Каннінгем (Великобританія); поет, лауреат Пулітцерівської премії Пол Малдун (США); письменниця Шарлотте Кернер (Німеччина); письменник Андреа Пау (Італія), ілюстраторка Сара Маццетті (Італія), поет Василь Махно (США); українські письменники Андрій Курков, Христина Венгринюк, Мар'яна Савка, Лариса Денисенко, Маріанна Гончарова та багато інших.

                У 2018 році «Зелену хвилю» відвідало понад 10 тисяч осіб. Програма проводилася на 7 локаціях. Відбулося 72 заходи для дорослих і дітей. У спеціальній програмі «Межі літератури» - 18 подій і 40 спікерів.

У 2019 фестиваль залучив близько 12 тисяч відвідувачів. У фокусі уваги перебувала література для дітей та підлітків. Було задіяно 5 локацій в історичному центрі Одеси. Відбулося 80 заходів за участю 37 спікерів.

…………………………………………………………………………………………………………………..

 Пишіть і дзвоніть нам:

greenwave.odessa@gmail.com

 тел .: +38 (048) 728-60-68, 777-60-68

Сайт: http://expodessa.com/books/

Facebook: https://www.facebook.com/greenwaveod/

_______________________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 183 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz