Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Квітень » 19 » YouTube Music відтепер безлімітний для абонентів Київстар

Розміщення новин компаній

YouTube Music відтепер безлімітний для абонентів Київстар

Київстар робить прослуховування музики та перегляд музичних кліпів у застосунку YouTube Music безлімітним. Користуватися популярним музичним застосунком без списання мегабайтів мобільного інтернету можуть абоненти Київстар з тарифним планом «Безлім Відео».

Окрім цього, у тарифі «Безлім Відео» без тарифікації абоненти можуть дивитися відео у YouTube, Twitch, Kyivstar GO TV, Megogo та інших застосунках, слухати музику, користуватися Instagram та іншими популярними соціальними мережами та месенджерами. Також у тарифі 9000 Мб, безлім для дзвінків у мережі Київстар та 150 хвилин для дзвінків на інших мобільних операторів та за кордон.

Музичний застосунок YouTube Music був запущений в Україні 13 листопада 2018 року. Він створений спеціально для прослуховування музики та має всі переваги YouTube:

• Все в одному місці: не тільки музичні відео, але й офіційні альбоми, сингли, ремікси, живі виступи, кавери, а також рідкісні композиції, які можна знайти тільки на YouTube;
• Персоніфіковані рекомендації;
• Тисячі плейлистів будь-якого жанру;
• Розумний пошук допоможе знайти пісню, навіть якщо ви не можете згадати, як вона називається;
• Найпопулярніші відео доступні на окремому екрані “Хотліст”.

«Включити кліп в YouTube і слухати музику – звичайна практика для багатьох людей у всьому світі. Відповіддю на це і став запуск окремого музичного застосунку. А ми, у свою чергу, робимо YouTube Music безлімітним для наших абонентів, щоб вони без обмежень слухали музику, дивилися кліпи і отримували приємні враження. А не рахували мегабайти в тарифі» – коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

Завдяки швидкісному 4G абоненти Київстар можуть слухати музику та дивитися кліпи під час руху у високій якості.. Зараз 4G мережа Київстар доступна вже у 4587 населених пунктах, де мешкає 58% населення України.

Щоб відчути всі переваги швидкісного 4G від Київстар підготуйте свій гаджет та SIM-карту. Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта 4G-зв'язок, можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM можна безкоштовно у всіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах та на сайті shop.kyivstar.ua
_______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 159 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz