Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2019 » Липень » 9 » За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів

Розміщення новин компаній

За 6 місяців 2019 року МАУ перевезла майже 4 мільйони пасажирів

За січень – червень 2019 року пасажиропотік на рейсах авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» збільшився майже на 8% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року і сягнув позначки в 3 мільйони 840 тисяч пасажирів. Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ склала 49,3%.

Протягом зазначеного періоду авіакомпанія МАУ виконала 30 тисяч рейсів, що на 0,2% менше, ніж у 2018 році. У той же час коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел зріс і досяг 79% у порівнянні з 77% у минулому році.

Показник пунктуальності відправлення рейсів МАУ за перші 6 місяців 2019 року склав 83% у порівнянні з 77% в 2018 році.

За звітний період обсяги перевезень вантажів і пошти рейсами МАУ досягли 11 тисяч тон, що на 6% перевищує аналогічні показники минулого року.

З початку року авіакомпанія МАУ відкрила два нові міжнародні регулярні рейси: з Києва до Ізміра та з Херсона до Бургаса, ще більше розширивши географію польотів, а також поповнила свій флот двома середньомагістральними вузькофюзеляжними літаками Embraer-195.
_________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz