Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Листопад » 1 » За 9 місяців Київстар підключив до 4G зв’язку 3177 населених пунктів

Розміщення новин компаній

За 9 місяців Київстар підключив до 4G зв’язку 3177 населених пунктів

На сьогодні мережа швидкісного мобільного інтернету Київстар працює в 6867 населених пунктах, де проживає понад 29 млн людей. 90% з цих населених пунктів – у сільській місцевості.

Київстар вже забезпечив можливість користуватись мобільним інтернетом за технологією LTE на території, де проживає 70% населення України. Так, у січні – вересні 2019 компанія включила зв’язок 4G у 3177 населених пунктах, це, в основному села. А загальна кількість населених пунктів із зв’язком 4G вже досягла 6867. Щоб забезпечити населення України швидкісним мобільним інтернетом, Київстар вже встановив понад 7,5 тисяч базових станцій з 4G, і щотижня збільшує територію мережі.

Олександр Комаров, президент Київстар: «ми розвиваємо 4G, щоб нові технології мобільного зв’язку стали доступними для якомога більшої кількості абонентів, особливо у сільський місцевості, де зв’язком Київстар користується 9 млн мешканців. Для нас це соціальне завдання – щоб громадяни України, не залежно від того, де вони живуть, могли навчатись, підвищувати професійні навички, розвивати власний бізнес за допомогою швидкісного мобільного інтернету».

Обсяги використання мобільного інтернету в мережі Київстар продовжують зростати. Так, у січні-вересні 2019 абоненти абоненти використали більше 450 Петабайтів дата-трафіку, удвічі більше ніж за аналогічний період минулого року. Для прикладу, весь цифровий архів Всесвітньої мережі інтернету на 2018 рік складав 25 Петабайтів. Цікаво, що абонент мережі 4G у середньому використовує 6,2 гігабайтів інтернету на місяць, що вдвічі більше, ніж у мережі 3G. Загалом, на сьогодні мобільним інтернетом 4G в мережі Київстар вже скористалось понад 7 млн абонентів.

Компанія пов’язує суттєве збільшення обсягів використання інтернету доступними тарифами, швидким розвитком мережі 4G і високою якістю послуг. Нагадаємо, що відповідно до даних дослідження міжнародної компанії Ookla за 2018 рік та за другий і третій квартали 2019 року, середня швидкість мобільної передачі даних на девайсах із підтримкою 4G у мережі Київстар є найвищою в Україні.

За період з 2015 року по червень 2019 року компанія Київстар інвестувала в будівництво мереж 3G і 4G зв’язку понад 25 мільярдів грн з урахуванням плати за ліцензії на нові технології та оренду радіочастот.
_________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 157 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz