Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Квітень » 5 » Запрошуємо на виставку-серіал "Озброєні та небезпечні"

Розміщення новин компаній

Запрошуємо на виставку-серіал "Озброєні та небезпечні"

Запрошуємо на відкриття виставки-серіалу "Озброєні та небезпечні" 5.04 о 19:00

5 квітня о 19:00 ЄрміловЦентр запрошує на відкриття виставки-серіалу «Озброєні та небезпечні»!

Проект аналізує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на Сході та активність праворадикальних рухів всередині країни.

Озброєні та небезпечні — це проект-платформа, що об’єднує групу художниць/художників та режисерок/режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно.
Художником Миколою Рідним було ініційовано реалізувати проект у формі відео-серіалу, присвяченого темі мілітаризації суспільства та, зокрема, ставленню молоді до насилля та зброї.
Постановочні та документальні сцени були зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що траплялися автору та його друзям. Ці сцени становлять основу перших епізодів серіалу.
Тема існування людини, що прагне емансипації суспільства в агресивному консервативному середовищі, обертається навколо взаємовідносин повсякдення, інтернету та кінематографу.

Учасники проекту:
Пьотр Армяновський, Станіслав Бітюцький, Еліас Парвулеско, Оксана Казьміна, Аліна Клейтман, Валентина Петрова, Сашко Протяг, Олексій Радинський, Даніїл Ревковський, Павло Хайло, Микола Рідний, Філіп Сотниченко, Анна Щербина, Fantastic Little Splash.

Куратор: Микола Рідний

Сайт проекту: www.ozbroeni.in.ua

Разом з експозицією проходитиме паралельна програма.
Відкриє програму 6.05 дискусія з авторами та авторками виставки.
Слідкуйте за оновленнями!
_____________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 217 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz