Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Липень » 28 » «Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак

Розміщення новин компаній

«Зараз найкращий час для інвестицій у яблуневі сади України!» – Андрій Ярмак

Саме з цієї інтригуючої презентації 14 серпня у м. Дніпро почнеться ділова програма дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019».

Економіст інвестиційного центру FAO, Андрій Ярмак, спираючись на багаторічний досвід роботи у плодоовочевій галузі в Україні та світі, обґрунтує доцільність інвестування у яблучний бізнес саме у наш час.

Також, у рамках своєї презентації пан Ярмак наведе та обґрунтує свої очікування щодо гуртових цін на яблука в Україні у новому сезоні 2019/2020.

Декілька уривків тез експерта з майбутньої презентації:

�� «Україна має унікальні кліматичні умови для вирощування яблук преміальної якості. Цю перевагу неможливо купити ні за які гроші»

�� «Якщо будувати бізнес з прицілом на експорт до країн, де цінується преміальне яблуко, а не до Росії, то його можна окупити швидше, ніж більшість інших бізнесів в АПК»

�� «Для того, щоб стати успішним у яблучному бізнесі зараз, бажано не мати жодного досвіду у вирощуванні яблук, натомість бажано мати досвід у маркетингу»

�� «Інвестиції у маркетинг яблук – найбільш прибуткові інвестиції зараз, проте їх практично ніхто не робить…»

�� «Кооперація у яблучному бізнесі в Україні неминуча…»

�� «Дефіцит ввічливих та вихованих людей – це велика проблема для України, яка частково вбиває усі експортні зусилля…»

�� «Агроном, який не володіє англійською – має її вивчити, чи поступитися місцем тому хто нею володіє. Агроном, який володіє англійською, має займатися агрономією, а не продажем. А менеджери, які займаються продажем та маркетингом – мають володіти англійською просто віртуозно та обов’язково посміхатись»

Конференція, за традицією, відбудеться у дводенному форматі:

14 серпня – конференційні сесії у м. Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63);

15 серпня – практичний бізнес-тур до ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), одного з провідних виробників та експортерів яблук в Україні.

Усього в події приймуть участь більше 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо.

Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.

Конференція організовується проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації та проекту EastFruit.

Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:


Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
____________________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 156 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz