Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2019 » Квітень » 22 » Завод з переробки кукурудзи збудують на Вінниччині

Розміщення новин компаній

Завод з переробки кукурудзи збудують на Вінниччині

На Вінниччині інвестори розпочинають будівництво заводу з переробки кукурудзи потужністю 100 тис. т/рік та вартістю $14 млн. Це буде перший завод такої потужності в Україні, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА, пише Діловий Регіон

В селищі Демківці Тростянецького району розгортається масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу «Дакса Бунге Україна».

На заводі планують встановити сучасну лінію італійського виробництва, насамперед – до кінця 2019 р. планують спорудити логістичний комплекс, який вже цієї осені діятиме як елеватор. До осіннього сезону 2020 р., тобто до нового урожаю, інвестори планують повністю завершити будівництво виробничого комплексу потужністю 300 т переробки кукурудзи на день ( 100 тис. т/рік).

Директор зі зв’язків з органами влади «Бунге – Україна» Олег Бігдан зазначив, що Вінниччину обрали через тенденцію збільшення врожайності і розумного використання ресурсів агропромислового комплексу в регіоні.

На внутрішній ринок піде 20% готової продукції, 80% будуть експортувати по всьому світу. Висівки, продукти для пивного виробництва та сировина для виготовлення сухих сніданків будуть реалізовуватись в Україні.

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 251 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz