Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2019 » Вересень » 16 » Злиття двох культур: КультФермерства у Харкові

Розміщення новин компаній

Злиття двох культур: КультФермерства у Харкові

30 вересня у Великій Залі Харківського Національного академічного театрі опери та балету ім. М.Лисенка, в рамках програми Всесвітнього дня продовольства 2019 - на вас чекає відкриття Виставки Трилогії. Ця подія ознаменує злиття двох витончених світів та культур!

КультФермерства – спільний культурно-фермерський проект, що народився на стику культур та сезонів - завершення 6-го аграрного сезону Агропорт 2019 та старту 144 театрального сезону ХНАТОБ / СХІД OPERA

Дата: 30 вересня 2019 р.

Офіційне відкриття – 11:00

Адреса: Велика Зала Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М.Лисенка (м.Харків, вул. Сумська, 25)

В рамках заходу відбудуться:

- відкриття фотовиставки (Частнина ескозиції – Органічні рекорди України (Фотовиставка), що до 27 вересня триває у холі Міністерство аграрної політики та продовольства України)
- презентація короткометражного промо-фільму за участю агровиробників та балетної трупи Схід opera

Нагадаємо, що наприкінці серпня у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України розпочалася фотовиставка «Органічні рекорди України», експозиція присвячена органічним рекордам, встановленим у різних куточках Україні і за її межами. Далі виставка взяла курс на Харків – де буде представлена спочатку в рамках проекту КультФермерства, а потім вже у більш розширеному форматі на Агропорт Схід Харків , який відбудеться у Харкові 10–12 жовтня буде орієнтований на великих та середніх фермерів. До участі в Агропорті у Харкові буде запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України.

- Ми 6 років поспіль намагаємося робити культ з фермерства: креативними засобами дизайну, нетрадиційними форматами заходів, не властивими агроринку. Привертали увагу та експериментували на стику різних, навіть протилежних галузей, напрямків та локацій. І ось знайшли! Фермерство - це мистецтво. І саме за допомогою мистецтва це можна підкреслити та передати, – пояснює Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Agroport Ukraine.
____________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 147 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz