Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2019 » Травень » 30 » Зовнішні диски ADATA HDD HD770G и SSD SE800 отримали нагороди Computex d&i Award

Розміщення новин компаній

Зовнішні диски ADATA HDD HD770G и SSD SE800 отримали нагороди Computex d&i Award

ADATA Technology, провідний виробник високопродуктивних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів інформує про те, що продукти ADATA HD770G RGB (зовнішній жорсткий диск - HDD) та SE800 (зовнішній твердотільний накопичувач - SSD) було удостоєні нагороди Computex d&i awards за відмінний дизайн.

Переможців Computex d&i (дизайн та інновації) у Тайбеї було обрано журі, до складу якого увійшли міжнародні експерти, а також фахівці в різних областях. Роботи оцінювали виходячи з різних критеріїв, таких як: інновації, технічні властивості, функціональність, соціальна спрямованість та художня естетика продукту.

Зовнішній HDD ADATA HD770G - диск з геймерским хистом

HD770G єдиний в своєму роді зовнішній диск, оснащений новітнім інтерфейсом USB 3.2 для швидкої передачі даних, поставляється ємністю 2TB. Футуристичний, авангардний дизайн з характерною багатогранною поверхнею та двома RGB-стрічками підсвічування з феєричними ефектами. Диск доступний в червоному і синьому варіантах виконання. Технологія HD770G відповідає стандартам MIL-STD-810G 516.6, що означає збереження працездатності при падінні з висоти 1.22 м. До того ж диск відповідає стандарту IP68 по волого- і пилезахищеності. Для більшої безпеки даних, HD770G підтримує шифрування AES 256-bit. Ще одним підтвердженням свого неперевершеного дизайну HD770G стала ще й нагорода Best Choice Award 2019.

Зовнішній SSD ADATA SE800 - запис та зчитування вдвічі швидше

Оснащений Type-C Gen 2 інтерфейсом ADATA SE800 відкриває новий рівень швидкості Type-C для твердотільних накопичувачів. Швидкість зчитування/запису SE800 сягає рекордних 1000 Мб/с, що у два рази швидше, ніж у конкуруючих на ринку зовнішніх SSD Type-C. ADATA SE800 сумісний з безліччю сучасних пристроїв, включаючи смартфони і ПК на Android, Mac OS і Windows.

Відвідайте стенд ADATA на виставці Computex Taipei 2019 (May 28 - June 1) в Nangang Exhibition Center, booth L0810.
________________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 151 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz