Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2019 » Квітень » 6 » Зробіть Крок до власної квартири разом з КРИСТАЛБАНКом!

Розміщення новин компаній

Зробіть Крок до власної квартири разом з КРИСТАЛБАНКом!

Довгоочікувана весна прийшла!

А з нею, разом з весняним настроєм, КРИСТАЛБАНК пропонує найвигідніші умови кредитування фізичних осіб для придбання квартир у комфортному та сонячному житловому комплексі «SVITLO PARK» за адресою: м. Київ Наддніпрянське шосе, 2А.

Вигідні умови кредитування: рівень процентної ставки за кредитом на придбання житла – від 0,01% річних, зручний строк кредитування: до 20 років, відсутність щомісячних комісій, можливість дострокового погашення в будь-який час користування кредитними коштами, разом з можливістю придбати квартиру в будь-якому з 23-х житлових будинки від 10 до 26 поверхів в ЖК «SVITLO PARK» забезпечать Вам комфорт та вигідну співпрацю з Банком.

-----------------

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 161 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz