Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2019 » Серпень » 4 » Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК

Розміщення новин компаній

Зручні вахтовки на базі шасі КрАЗ-5401Н2 для ПГЗК

ПрАТ «АвтоКрАЗ» виконав чергове замовлення для Полтавського гірничо-збагачувального комбінату із постачання партії шасі КрАЗ – 5401Н2 колісної формули 4×2 як бази для встановлення кузова-фургона, виготовленого у ПрАТ«Спецбудмаш», на замовлення ТД «Будшляхмаш».

Автомобілі АСВ-72.1 на базі КрАЗ- 5401Н2 призначені для перевезення вахтових бригад підприємства до місця роботи. Машини обладнані системою кондиціонування, автономного опалювання салону – Webasto, дистанційним зв'язком з кабіною водія, на вікнах кузова фургона встановлено захисну сітку з можливістю її швидкого демонтажу. Розраховані на 26 посадкових місць. Сидіння м'які, з можливістю регулювання кута нахилу спинки, а також з пасками безпеки.

Шасі автомобільне КрАЗ – 5401Н2: колісна формула 4Х2; кабіна над двигуном, двомісна, з пасками безпеки на обох місцях; із кондиціонером у кабіні водія; двигун – дизельнийWP7.300, Євро – 5, потужність – 300 к.с., із турбонаддувом, рядний, 6-циліндровий; КЗП – механічна, дев’ятиступенева, дводіапазонна; гальмівна система з АБС.
______________

* Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія на www.demo.kompass.ua.
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 147 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz